Czy posiadanie piersi dających mleko, prowokuje kobiety do zachodzenia

w ciążę? Mogą też odpowiedzieć zakonnice.

A czy posiadanie męskiego narządu wtryskiwania nasienia plemnikowego, skłania księży do ich używania naturalnego lub zastępczego?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Myśli się głową a nie chu*em.

3 polubienia

Niby tak, ale zobacz, jak dużo robimy niepotrzebnie, np. jemy gdy mamy zapas ciała.

Jemy dla siły i energii. Tak działa nasz i nie tylko nasz organizm, Jesz, spalasz, wydalasz. W między czasie to co potrzebne do życia zostaje w tobie.

1 polubienie

Ktoś chyba miał tej nocy sen o wsuwach międzynożnych :grin:

2 polubienia

Dobrze by było, ale to poprzedniej nocy obmacywałem przedstawicielkę płci ładniejszej… oczywiście tylko we śnie, choć miło było jak na jawie…

Iii i? Opowiedz nam o tym :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Było miło, choć bezwytryskowo, bo to już tak łatwo ze mnie nie wytryskuje… Ale kochanie, pieszczoty nie ustępowały tym na jawie…

1 polubienie

Phi. Tylko w świecie fantazji.
W sumie to nawet dobrze. Znaczy, że prawidłowe odruchy nieharmonijnych istot masz :wink:

2 polubienia

Rozbudzasz we mnie pożądanie, gdy żyję singlowo i jestem leniwy, by szukać połówki/ek

1 polubienie

A co tam będziesz szukał.
Masz, nawet kilka połówek. Czy to zaspokoi Twoje pragnienie? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Od takich połówek to raczej głowa boli, niż jest przyjemnie…

1 polubienie

Owszem. Jeśli wypijesz wszystko, przy jednym posiedzeniu :wink:

1 polubienie

Fachowo to sie nazywa obsesja.
Mniej fachowo jak to u mnie na Bałutach mawiano? Pierdo.lec.

Moje sny bywają bardzo realistyczne, a pewnie nie tylko moje…

1 polubienie

Zgadza się. Moje też takie bywają.

3 polubienia

@harmonik Teraz wszystko dla leniwych: portale randkowe, aplikacje, “telefony zaufania dla zbłąkanych duszyczek”. Tylko klikać na odpowiednie www nie koniecznie na pytamy :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Są jeszcze skuteczniejsze drogi, czyli postawienie na współpracę z Siłami Wyższymi ze Światów Równoległych, Które wszystko widzą i wszystko mogą. Ufam Im w pełni. Pytamy to moja rozrywka.

@harmonik Ok. W takim razie czekaj aż Siły Wyższe ześlą Ci drugą połówkę. Zapewne będzie to desant pod same drzwi :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Jak będą uważały to za mądre i wskazane, to ześlą.