Czy potraficie sobie przypomnieć kiedy Jarosław Kaczyński stanął do debaty z jakimkolwiek oponentem? Albo miał konferencję prasową, na której dziennikarze mogliby zadawać dowolne pytania?

Jak było do przewidzenia – nikt z PiS nie chce wziąć udziału w debacie z Małgorzatą Kidawą-Błońską. A ciekawe dlaczego? Przecież prawda i dobro obronią się same! Argumenty Sasina powalają!

1 polubienie

A na co komu potrzebna jest dyskusja z totalną lewacką opozycja? Przecież powszechnie wiadomo jest, ze opozycja nie ma racji i szkoda czasu na rozmowy z gorszym sortem.

4 polubienia

No i właściwie to wszystko na ten temat. Można zamknąć pytanie.

2 polubienia

Wedlug mnie zadnej takiej debaty nie bylo…

1 polubienie

Ba, nawet na pamietnym filmie głosy bliźniaków były z postsymchronu (dwie aktorki) i sądząc po ostatnich wystepach prezesa umiejętności oratorskich nie poprawił. No i na takiej debacie będzie przecież przypadkowy element drugiego sortu. A to już zakrawa na sabotaż.

3 polubienia

Była! Z Tuskiem przed wyborami w 2007, którą Kaczor sromotnie przegrał, podobnie jak i wybory.

1 polubienie

Oooo, juz nie ta pamiec… :frowning:

1 polubienie

Co z tego że nie stawia się na debaty? Była chyba taka z Tuskiem w 2007.
PiS wygrywa bez debat.

3 polubienia

PiS wygrywa bez debat.

A może właśnie dlatego wygrywa? Gdy była debata (ostatnia) w 2007 to dostał w doopę aż miło!

1 polubienie

W 2007 roku rozwalił Tuska w debacie z tego co pamiętam.

W 2007 roku rozwalił Tuska w debacie z tego co pamiętam.

Chyba naoglądałeś się Wiadomości w Kurwizji, to wersja dla tej widowni. Było odwrotnie, potem w wyborach PiS poległ i to była ostatnia w życiu debata Kaczyńskiego. Z Komorowskim tez nie chciał debatować w wyborach prezydenckich 3 lata później.
Ja go rozumiem - tyle niewygodnych pytań, na które nie wiedziałby co odpowiedzieć :slight_smile:

3 polubienia

Oglądałem cała na YT. Widać było dokładnie.

Kazdy widzi to co chce. Kościół w LGBT widzi np. Szatana.

3 polubienia

Ja to widzialam wtedy kiedy to sie dzialo, @Bingola ma racje.

Bingola ma rację czyli każdy widzi to co chce.

Nie zauwazyles ile bylo czasu na przerobki

Skoro oglądałeś tę debatę nie twierdzisz, że Tuski tam przegrał, to znaczy, to nie pamiętasz.

1 polubienie

Pamiętam. Przegrał. A ty oglądałeś czy sugerujesz sie opiniia elsie czy bingoli? Zresztą przegrał według mnie i połowy ludzi w Polsce. A według drugiej połowy wygral…

Jeżeli ty twierdzisz, że Tusk tam przegrał, to są 3 możliwości. Albo oglądałeś jakąś podróbę, albo nie potrafisz zrozumieć polskiego języka, albo masz kłopoty z pamięcią.

3 polubienia

A ty oglądałeś? W ogóle ciężko przecież powiedzieć kto przegrał bo nie ma oficjalnego wyniku… Są opinie. Dla mnie Kaczyński był lepszy. Jak zwykle to ja staram się dogadać a ktoś atakuje… Xd