Czy pożytecznie robiłem, wytwarzając energię elektryczną w największej

Jabadabadu wiecej wykupkaja z wysilku niz tej enegii wprodukuja

1 polubienie

Nie najwygodniejszy rodzaj napędu mięśniowego. Lepsze popychanie dźwigni napędowych silniejszymi nogami.

Kupki pójdą na przetworzenie. Nic się nie zmarnuje :grin:

2 polubienia

Zatrudnię Cie w zastępstwie gazowym

Metan?

Fekalia po przekompostowaniu z powodzeniem można wykorzystać jako nawóz. Nasz kolega więc mógłby jeszcze niezłą kaskę na tym zbijać …
Na przysłowiowym g…

3 polubienia

To prawda, tylko czy na tym zielonym frementacja sie uda? :upside_down_face::wink:

1 polubienie

Uda się, jeszcze z tego alkohol się zrobi. Nic się nie zmarnuje.

Wprawdzie będzie to gów…ny alkohol, ale prawdziwy pijak wszystko wychla.
Byle %% byli …

3 polubienia

Jesli tak twierdzisz? To faktycznie moze sie udac. Jak Gaudiemu

1 polubienie

Uda się uda, tylko niech mi autor pytania powierzy przewodnictwo … :grin: :grin: :grin:

3 polubienia

Nie da
Zawistny jest i do tego paskuda

2 polubienia

Jak będzie się kierował moimi naukami, to się jemu uda. Mogę z przewodnictwa zrezygnować. Szanse zdecydowanie zmaleją, ale jak sobie trochę tych wskazówek poczyta, to jest nadal nadzieja. Myślę, że Ty mu też nieco pomożesz …
Domyślam się, że sobie te nasze rady kopiuje i w wolnych chwilach (a ma ich przecież sporo) czyta.

3 polubienia

Obawiam się ze nie
Jest skrzyżowaniem osla z prostytutka

2 polubienia

Zaraz zrobię w majtki :rofl: :rofl: :rofl: i @benasek

2 polubienia

Ale ty masz myśl. Zobacz wiekszy fitness te laski pedałują po godzinie dziennie bez sensu. Postawić koło takiego fitnessa magazyn energii, radowarkę do elektrycznych samochodów i zobacz jak środowisko oddycha,

3 polubienia

Z kolegą @benasek pojeździliśmy podobną drezynką, @Petunia z nami zasuwała, @gra, @Bingola, aleśmy sobie pojeździli radośnie.

8 polubień

Na razie ma wolne :upside_down_face:

4 polubienia

Jak ma wolne, to dobrze, bo ma więcej czasu na kopiowanie Waszych cennych rad.
Jeżeli mi się uda wymyślić coś równie mądrego jak Wam, to wtedy też tu napiszę. :wink:

3 polubienia

Masz wymagania? Myslenie jest czynnoscia bolesna dla naszego kolegi :stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes::stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 polubienia

Nie będzie Wam wierzył. Jak to r-kie dowództwo, które tak kazało kopać okopy, że mimo ostrzeżeń żołnierza nie zaprzestali. Ludzie zginęli, a tamci teraz pytaja “skąd wiedziałeś?”
Głupota i podłość to potężna broń :frowning:

2 polubienia