Czy pożytecznie robiłem, wytwarzając energię elektryczną w największej

Zobaczysz jak zaczniesz kiedyś zazdrościć birbantowi, gdy ponad 100 letni kolega bez zająknięcia wymieni wszystkie aktynowce, lantanowce, wyrecytuje wszyckie stolice a i nazwy ważniejszych rzek w każdym kraju To wszystko bez zająknięcia na trzeźwo i po 10 browarach… I to tylko dzięki pantropium 1 x 2 tygodnie… :grin:

3 polubienia

Fakt, mógł ją zachęcić a spłoszył niepotrzebnie… Cała nasza dotychczasową pracę nad okonek nam zmarnował… Dostanie kiedyś ode mnie ciepłe piwo to mu się takich dowcipów odechce,… :grin:

2 polubienia

No wła\śnie. Skąd koleżanka mia ła wiedzieć, że on sobie żartuje?.
Właśnie kurier mi przeniósł mop parowy z końcówką ręczną i prasowalnicę parową. Czytam instrukcje, bo jeszcze takich rzeczy nie miałam i próbuję cokolwiek z tego zrozumieć :joy:.

3 polubienia

Kolego Tablica Mendelejewa sie rozrasta. Tylko okres polrozpadu to 17 mgnien wiosny bywa.

1 polubienie

Po pantropach to bułka z masłem

2 polubienia

Instrukcje obslugi maja to do siebie, ze chyba je pisal skacowany Chińczyk przy współudziale afroafrykanina i usilowal to na jakiś zrozumiały język przelozyc pingwin, ktory przez przypadek znalazl się na biegunie północnym. Jak sie nie poparzysz to nie zrozumiesz.

1 polubienie

Marnujesz kolego swoje talenta.
Zebrac do kupy wszystko i wysłać do wydawnictwa jakiegoś swietnego…
Będą jeszcze się bić o Ciebie

Czyż tytuł ‘’ Dzieła wybrane birbanta’’
nie brzmi dumnie?

4 polubienia

Oj nie kuś @birbant bo jeszcze to zrobi?

2 polubienia

Raczej głupawo niż dumnie… :joy:

1 polubienie

Lubię być przed i po 10 browarach. Ale, jak piję z Tobą, to od 10 się zaczyna dopiero… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Tak sobie pomyślałam, że to chyba z tęsknoty za autorem tematu piszemy tak sobie u niego :thinking:

2 polubienia

Serce mi się rozdziera… :sob:

1 polubienie

On jakis sadomasochista? :joy::joy::joy:

2 polubienia

To tylko jedna z przypadłości…

1 polubienie

Jak ja Was widza to już mnie niejako mniej obchodzi u kogo ja pisza
To podobnie jak z miejscem Nieważne, gdy towarzystwo wesołe :grin:

4 polubienia

A jutro środa i będzie do rozwiązania pantropa, pantropka, pantropusia, pantropunia… Huraaa!!! Koledze @birbant , to dobrze… będzie miał aż dwie :innocent:

2 polubienia

Hmmm, wesolek sylwestrowy? :star_struck::star_struck::star_struck:

1 polubienie