Czy prawdą jest, że polskie społeczeństwo przejęło mienie pomordowanych

przez hitlerowców Żydów, to teraz Żydzi okradają polskie społeczeństwo na wielkie miliardy euro za oszukańcze szczepionki przeciw zmyślonej COVID-19?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

nieprawda.

2 polubienia

A wg mnie, to najprawdziwsza prawda.

myslec to moze kazdy jak chce.

Polacy świeci nie byli i wiele nieruchomości zostało przejętych. A bałagan urzędniczy poprzedzony komuną doprowadza do czegoś takiego jak dzika reprywatyzacja znana z Warszawy czy Krakowa.

Żydzi rządzą światem więc i pewnie także szczepionkami. Zdolny i przedsiębiorczy to naród. Szacun.

1 polubienie

ponoc w Pfizer to Turcy pracowali nad szczepionka :wink:
z tym przejmowaniem to tez nie do konca prawda - po wojnie komunisci zabierali wszystko i wszystkim, nie tylko Zydom.
ci byli czesto w limbo prawnym - bo w czasie wojny ich majatki przejeli Niemcy i jak to bywa z tym narodkiem - o ksiegi wieczyste zadbali, wiec Polska jaki panstwo ten majatek przejmowala jako mienie poniemieckie.
wojny maja to do siebie, ze pokrzywdzonym rzadko co sie nalezy.
natomiast brak rozsadnej ustawy reprywatyzacyjnej niestety zaowocowal najazdem cwanych adwokatow - Polska nie byla na to merytorycznie przygotowana - i w efekcie kolejnymi aferami. (takiej gdzie by uwzgledniono stan danego dobra czyli majatku na dzien przejecia przez panstwo - nie nalezy zapominac, ze wiele bylo mocno zadluzonych jeszcze przed wojna i naklady poniesione na utrzymanie - nie mam na mysli skuwania sztukaterii i palenia w piecach XIX wiecznymi meblami, bo to zdecydowanie poczynione szkody)

1 polubienie

Wina Tuska

raczej pierwszej ekipy rzadzacej - bo reprywatyzacja obok dekomunizacji - co by teraz takie Terleckie i tow.Wolfgangi z malzonka panstwem nie trzesli pod dyktando prezesa, bylo najwazniejsze.
no nie liczac konferencji 2+4 czyli zjednoczenia Niemiec, co zreszta Skubiszewski rozegral znakomicie (ale to stara szkola dyplomacji byla)
za to zafundowano w Polsce potworka ekonomicznego w postaci spolek Skarbu Panstwa. pozywienie do aberracji jaka urzadza PiS przeprowadzajac pelzajaca rekomunizacje Polski.

1 polubienie

Ktoś się odgrażał, że sobie stąd pójdzie … A mi kaktus właśnie wyrósł.

5 polubień

kupie Ci konewke :joy: :cactus:

1 polubienie

Wyrażone życzenie jest przesłane do moderatorki Bocca-Lupo, zgodnie z pkt. 27 regulaminu. Jest mi obojętne, kto mi usunie konto, abym nie musiał się kontaktować z takimi jak ty, jak okonek.

A teraz to się z kim skontaktowałeś jak nie ze mną? Ze świętym Patrykiem?

Wyprowadziłem cię z błędu, aby ci się nie wydawało, że masz w czymkolwiek rację.

Tylko że Bocca ostatni raz na forum była 23 marca i nie zanosi się na ten moment aby miała wrócić

Kazdy ma swoje klopoty.

Nie musi być na forum, aby cokolwiek zrobiła.

Ale jak ma przeczytać twoją wiadomość z prośbą skoro w ogóle nie loguje się na swoje konto tym bardziej jak ma skasować twoje konto?

Chłop jest oderwany od świata. Co wymagasz?

1 polubienie

Są jeszcze smsy, jak zna się nr kom.

Co i tak nie zmienia faktu że musi wejść na swoje konto by twoje skasować