Czy przekraczamy kolejne granice absurdu?

Nie mam nikogo takiego w rodzinie… Mam wielką wujka xd

Już dobrze. 4 noce spędziłam na fotelu, a tą już w łóżku. Miałam objawy bólowe typowe dla ostrego brzucha (bez wymiotów i bez… toalety). Ból nie pozwalał na położenie się. Teraz już o wiele lepiej :wink:

1 polubienie

Trzymam kciuki za wyzdrowienie. :blush:

2 polubienia

Tak… że nadzieją jest edukacja i wykształcenie ludzi…

1 polubienie

Dzięki istnieniu takich autorytatywnych wujków człowiek chociaż bardziej regularnie zmierzy sobie ciśnienie. :grinning:

2 polubienia

To są wujki, co nic nie wiedząc, wiedzą najlepiej.

2 polubienia

Ale mają zbawienny wpływ na nasze zdrowie (niejako wymuszając regularniejsze mierzenie ciśnienia). Przydatne są takie wujki. :blush:

2 polubienia

Zatem cześć i chwała wujkom, ze szczególnem uwzględnieniem wujka kolegi @GumowyKrokodyl

2 polubienia

Birbant, w sumie , to masz szczęście, bo gdyby nie wujek, to nawet nie wiedziałbyś, że taka degrengolada w tej Holandii :rofl: :kissing:
(Tylko nie bij) :wink:

2 polubienia

Czytałam. Jakiś absurd…

1 polubienie

To jest nowotwór! :joy:

1 polubienie

Ale już wiem, dzięki wujkowi, który wie wszystko…, najlepiej. :shushing_face: :grinning:

3 polubienia

Jesli to prawda to jest to jedynie kolejny dowód na postepującą schizme w kosciele,rozpoczętą przez RM wiele lat temu.
Szymon jest osobą głęboko wierzącą,slucham go lub czytam od wielu lat…Publikuje jednak na łamach Tygodnika Powszechnego a nie np. “naszego dziennika”[mała litera jest tutaj zamierzona!]
I to jest sedno całej zadymy.
I to nie "my"cokolwiek przekraczamy.Osób niewierzących to w ogole nie dotyczy.
Ksiadz Boniecki,podobnie jak nigdys biskup Pieronek,byli traktowani juz jak nie przymierzając"zdrajcy narodu"przez tych dla ktorych opcja koscioła powszechnego,równa sie dyktaturze religijnego proletariatu.

4 polubienia

Dla mnie to niesamowite, że kościół woli mieć twarz Jędraszewskiego i Głódzia niż Pieronka i Bonieckiego… że dla nich coraz mniej w nim miejsca. Niepojęte.

4 polubienia

Po wakacjach zamierzam przeczytac"Odzyskac samych sibie",Jedraszewskiego.Wtedy moze zdobede sie na wypowiedz bo na razie,z jakichs przyczyn,nie mam pojecia jakich,jest to dla mnie postac tragiczna.Po prostu nie rozumiem co sie z tym czlowiekiem stało a tym bardziej,dlaczego…

1 polubienie

Oj dla fluorescencji wystarczy, zebys nie byl mizoginem i nie dawal sie strzyc i doic to juz jestes niegodny, a co najmniej podejrzany o herezje lub ateizm

2 polubienia

W Hiszpanii nieco inaczej - albo deklarujesz na KK, albo z urzedu 1% podatku przekazywany jest na inne cele - czyli przekazywany jest “cywilnym” (Czerwony Krzyz jest uwazany za takowa, oferuje bezplatna pomoc zarowno medyczną jak i zywnosciowa, glownie dla osob wykluczonych spolecznie lub zagrozonych czyms takim) organizacjom pozarządowym o roznych profilach. A te wbrew pozorom dzialaja tu bardzo preznie. Od porad do prowadzenia schronisk dla ludzi i zwierzat.

4 polubienia

Moja babcia miała kiedyś podobny przypadek. Miała scysje z proboszczem w swojej parafii i tenże podczas komunii po prostu ją ominął i nie podał jej opłatka. Babcia była oburzona, a jak się potem dowiedziała - takie postępowanie jest nielegalne, ksiądz nie ma prawa odmówić komunii nawet zbrodniarzowi, bo przecież nie wie, czy on godzinę wcześniej nie przystąpił do sakramentu pokuty i otrzymał rozgrzeszenie.
Generalnie, polski kościół stacza się w przepaść, ale zadowoleni z siebie biskupi i nadęci pychą księża udają że tego nie dostrzegają. Czasem w odpowiedzi wrzucą coś o działalności “szatana”, który jest winien odchodzeniu ludzi od religii.

6 polubień

Kościół katolicki stąpa po cienkim lodzie, bo oto zwykły człowiek mający do wyboru Kościół, który jest już tylko zwykłą korporacją, a po drugiej stronie takich ludzi jak pan Hołownia z bardzo dobrym PR-em*, to wiadomo, kogo wybierze zwykły człowiek.

*pan Hołownia ma dobry PR, jeżdżąc do Afryki w celu pomagania potrzebującym dzieciom.

3 polubienia

Akurat, zeby pomagac dzieciom to nie trzeba az do Afryki jezdzic…

2 polubienia