Czy przemalowanie radiowozów poprawi pracę policji?

Ciekawe kto to zatwierdził? Hodowca papug? :joy_cat::wink:

1 polubienie

Poprawi widoczność pojazdów na drodze. A i przestępcy szybciej się połapią :wink:

4 polubienia

Nadmiary farb różnorakih wystąpiły w resorcie? :shushing_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

Nie za dobrze z tymi przemalowywaniami bo do tej pory mogli zaparkować w krzakach i zdrzemnąć się na służbie.A teraz to co biedaki zrobią…będzie ich widać z daleka.

4 polubienia

Najbardziej rozbawił mnie pomysł zwiekszenia liczby mrugających lampek na radiowozach. Będzie prawdziwa dyskoteka!

7 polubień

Raczej nadmiar kasy od kiedy rządzi PiS to nie wiedzą na co wydawać bo jest taki dobrobyt dzięki rządom Zjednoczonej Prawicy

3 polubienia

Podejrzewam, że zaczęło się od jednego światekła na dachu :police_car:, ale z czasem pojazdy uprzywiliwane zaczęły się upodabniać do dyskotek albo choinek :christmas_tree: Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że stoi za tym lobby światłowe.

2 polubienia

Mozliwe, ze jest jakis handlarz bronią bis, sprzedajacy LEDy po okazyjnej cenie?

2 polubienia

A odpowiadając na pytanie: no jasne, że poprawi ich pracę. To teraz wiadomo, dlaczego pracowali byle jak: bo mieli za mało światełek i byle jakie kolory.
Dobrze, że ktoś to wreszcie zauważył!
:smiley:

5 polubień

Ladne… mogą być, jezeli to nie ma nic wspolnego z Ukrainą oczywiscie🤣
Takie europejskie bardziej xd

1 polubienie

Myślisz, że ta też Putina nie lubi?

3 polubienia

Witam wszystkich. Proszę podajcie mi dokładnie miejsce w którym napisano że radiowozy będą malowane? Bo oznakowanie to tylko folia odblaskowa nie aż taka droga w zakupie prywatnie a kolory… podobne jak w GB np. Za to sprawa światełek… no to już grubszy przekręt się szykuje.

4 polubienia

witamy na pokładzie.
Powiedzmy słowo przemalowanie zostało użyte jako pojęcie ogólne. Zmiana wyglądu.
A folię też ktoś produkuje i przetarg można ustawić.
W samym pytaniu chodziło raczej nie o stronę ekonomiczną przedsięwzięcia a pudrowanie rzeczywistości kolokwialnie określane jako leczenie pryszczy pudrem

4 polubienia

Błyskanie tymi światełkami w czasie jazdy ma jeszcze jakieś uzasadnienie, żeby taki pojazd już z daleka był widoczny. Natomiast nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego ta cała dyskoteka miga również na postoju, gdy policja prowadzi postępowanie. Podobnie jest zresztą ze strażą pożarną i pogotowiem. Pojazdy uprzywilejowane powinny mieć dla tych sygnałów jakiś tryb postojowy, podczas którego migają np. tylko dwie lampki i mniej intensywnie.

2 polubienia

To trend ogolnoswiatowy.
Pewnie wychodza z zalozenia, ze takie auto moze być zaparkowane w miejscu niekoniecznie bezpiecznym dla ruchu, wiec musi byc widoczne.
A czy i kiedy wyłączyć to pewnie juz zależy od szczegolowych przepisow w danym kraju.

2 polubienia

Mogę jeszcze dodać, że już od kilku lat widuję na dachach, i to nawet starych, traktorów pomarańczowe światło otrzegawcze :rotating_light:, ale nie wiem, z czego to wynika. Czy ze zmiany przepisów, większego czepialstwa policji czy może tak dla bajeru?

1 polubienie

Moze jakąś zmiana przepisów? W koncu to "zawalidrogi”. U mnie to keszcze obowiązek kamizelek lub czegoś w z. żółtym kolorku z odblaskami dla pieszych, prowadzących skuterki i rowerzystów poza terenem zabudowanym.

2 polubienia

A’propos kamizelek odblaskowych :rofl:

2 polubienia

Temu znaffcy drobiu to juz sie odlecialo niczym Twardowskiemu na kogucie :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

1 polubienie

To jeszcze dla pcheł.

Ale psy i koty już widziałem w kamizelkach odblaskowych.

5 polubień