Czy ptak mógłby pokonać wielką ciężarówkę?

Możesz mi go streścić.

Prawie jak Bułat Okudżawa :wink:

całuju noczku my guliali
mnogo wodki my wypili
matku, babku, rozdiewali
doćkie żopu rozje…li. :wink:

1 polubienie

Para będąca w kryzysie jedzie na długi weekend w dzicz. Po drodze potrącają kangura. Konające zwierzę zostawiają bez pomocy. Po dotarciu na miejsce rozbijają biwak i tu zaczynają się kłopoty. Nieświadomie popełniają kolejne zbrodnie przeciwko naturze (między innymi potłuczona flaszka na dnie pod wodą przy brzegu, strzelanie do ptaków itp).
Atmosfera się zagęszcza. Bohaterowie spotykają opuszczony obóz (stare auto, namiot i kilka trupów w stanie rozkładu).
Wszystko zdaje sie być przeciwko bohaterom - upał, owady, gady. Małżonkowie coraz ostrzej sie kłócą. Auto się psuje, agresja rośnie…
Ona się gubi w nocy, on bierze kuszę i próbuje jej szukać. Ciemno, duszno, każdy szelest w lesie wywołuje panikę i gwałtowne reakcje.
Resztę musisz obejrzeć.

1 polubienie

Czastuszki to są. Będąc w Rosji nasłuchałem się tego. I naryczałem też.

1 polubienie

Nie obejrzę, bo mi się nie otwiera, a widać że to film fabularny, z wymyśloną akcją. Mógłbym Ci pokazać dokumenty, po których miałbyś problem zasnąć.Niejedne już pokazywałem na starym Pytamy.

Wierzę. Pewnie jakieś filmy z rzeźni. Ukryta kamera. Albo ośrodki badawcze eksperymentujące na zwierzętach.

1 polubienie

Raczej o zjawiskach z innych wymiarów, w tym o duchach. Jak byś obejrzał, mogłyby w Ciebie wstąpić, opętać Cię i byś zwariował.

Nie wierze w takie rzeczy. Największym potworem zdolnym do najgorszych rzeczy jest człowiek.

Nie ma przymusu, abyś wierzył. Duchom pasuje, jak ludzie w nie nie wierzą. A wiarygodnych relacji o ich działalności są wielkie tysiące.

Link jest do portalu filmweb. Zeby obejrzec trzeba poszukac w necie.

1 polubienie

Mam co oglądać bez ludzkich wymysłów.

Ptaki to szkodzą samolotom…

1 polubienie