Czy ptak mógłby pokonać wielką ciężarówkę?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Pewnie ta gęś uciekała przed rodzącym sie drugim księżycem i postrzegła kierowce TIRa jako dojrzały słodki owoc!

4 polubienia

Daleko to ta ges chyba nie poleciala? W szoku jeszcze mogla pomachac skrzydlami, ale, ze nie miala obrazen wewnetrznych lub sie nie polamala?

1 polubienie

Mogła lecieć nad drogą, podobną kolorem do rzeki, napotkała na bezmyślny pojazd ludzki i została ochroniona przez Siły Wyższe.

Raczej ciężko to odchorowała.

Dawno temu gołąb wbił mi się w atrapę auta. Atrapa bez śladów gołąb zdechł.

1 polubienie

To normalne.

Moze rozklad energii? Szyba pochlonela wiekszosc to ges jeszcze troche pozyla. A z kolei cale uderzenie poszlo w golebia i nie mial szans?

Harmonijne stworzenie nie przewidziało że jak przypierdo.i w samochód to na 100% zdechnie?

Nie przypadkiem mowi sie ptasi mozdzek

2 polubienia

Na pewno ptaki ze swym ptasim móżdżkiem są mądrzejsze nawet od ludzkich profesorów.

Nie wiem jak ten ptak, ale w słusznie minionych czasach słychać było przy ogniskach radziecką pieśń, której zwrotka brzmiała z grubsza (fonetycznie):

eh, maj diadia był matros, pojmał chu…em parawoz, otiec toże nie kalieka ubił chu.em czełowieka…

Może taki ptak miałby szansę ? :rofl: :rofl: :rofl:

4 polubienia

To twarda gęś musiała być. Zemsta natury na homo sapiens i ich mechanicznych potworach zatruwających harmonijne powietrze.

1 polubienie

Stadka kanadyjskich gęsi nie chcesz spotkać na drodze. Czasem uciekną, jak powoli przejedziesz, ale jak taka pierdyknie dziobem w karoserię, to wgniecenie zrobi… :wink:

1 polubienie

@harmonik obejrzyj sobie ten film. Ocena taka sobie ale mnie dał do myślenia:
https://www.filmweb.pl/film/Długi+weekend-2008-477935

Jakbys autkiem marki pabieda jezdzil to by sobie dzioby połamały :eagle::eagle::eagle:

1 polubienie

Jedna harmonijna gęś jest więcej warta niż miliard nowych aut ludzkich.

Moja miła goworiła,
szto sia jeju choczy srat’
ja jej skazał; - wal na tory
nie w oboru job twa mat’
żopy w torie wystawiła
bolszu kupu nawaliła
szto pojezdu nada stat’

2 polubienia

Za dużo ambarasu, z jakimiś facebookami, ja oglądam tylko łatwo otwierające się filmy dokumentalne, nie jakieś kapitalistyczne wymysły., przykro mi.

Podobałby ci się.