Czy pytamy jest zbyt polityczne?

Starzy się mogą uczyć :rofl:

Wcale tak nie uważam. Ci, którzy nie są w stanie uargumentować swoich racji z reguły tak piszą. A szukać można używając symbolu lupy w prawym górnym rogu, lub wciskając CTL+F (od angielskiego “Find”) :slight_smile:

A to, że się ktoś wyśmiewa z innej opinii? Jeden dowcipnie nazwie kogoś mordą zdradziecką albo gestapo, drugi półgłówkiem. I tak wolę kawę na ławę, niż fałszywe uśmiechy i obgadywania za plecami.

4 polubienia

“A to, że się ktoś wyśmiewa z innej opinii? Jeden dowcipnie nazwie kogoś mordą zdradziecką albo gestapo, drugi półgłówkiem. I tak wolę kawę na ławę, niż fałszywe uśmiechy i obgadywania za plecami.”

Jednym słowem prawo większości lub prawo dżungli.

A mogę poprosić o rozwinięcie tego wniosku, bo nie bardzo rozumiem?

Była tu kiedyś grupa pań plus dwóch panów wiecznie nadających na @Kacper_Jagielski (Tensor). Po skutecznym zmuszeniu moderacji do dania mu kilkumiesięcznego bana z całej grupy narzekających został jeden pan, reszta aktywistów się ulotniła (no, jedynie jedna pani wpadła na chwilę udając kogoś innego). To było prawo większości, czy prawo dżungli?

1 polubienie

Może faktycznie to tylko wyjątki. Muszę jednak tu częściej popisać, żeby poczuć jak tu naprawdę jest.

2 polubienia

Tylko nie wychwalaj PIS, bo to zabronione w regulaminie :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

3 polubienia

Teraz cię na czarną listę wsadzę za ten tekst !!!

1 polubienie

Pisz ciekawie :stuck_out_tongue:

no juz nie przesadzaj, ze ja i @collins02 to ta sama opcja polityczna???
ale owszem, jest tendencja do szukania wspolnych pogladow a nie klocenia sie o pietruszke.
moze zaczac od negocjacji zanim sie za lby wezmiemy?
jesli nazywasz czadzikiem szukanie porozumienia? wolna wola.

2 polubienia

Zawsze ciekawie pisywałem, nigdy w odniesieniu do moich preferncji światopoglądowych…, które też mi są w zasadzie obojętne, bo mam duży dystans do tej sfery życia.

1 polubienie

To było tylko takie kolorowe określenie, które miało przykuć uwagę i ewentualnie chętnych zdenerwować co nieco…

Specjalnie nie postawiłam przecinka między
Pisz, ciekawie.
Fajny mosz nick :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Już wiele razy sobie obiecywałem na dłuższe powracanie na forum i zaangażowanie się w pisywanie, no i często dobre chęci końcyły się po dniu lub kilku dniach. Takie to słomiane chęcie. Jak mi coś nagle nie porwie jak zwykle całego czasu, to będę pisał ile się da.

1 polubienie

Czekaj, czekaj, Ty jesteś amatorem via ferrata?

1 polubienie

?
Ale faktycznie,podobnie to postrzegam…Tyle ze calość musze sobie chyba przypomnieć :slightly_smiling_face:

a co na kaktusie usiadles i placzesz?
proponuja taki pokoik goscinny - siedzisk tu dostatek

1 polubienie

Tak, a Ty to pamiętasz, miło mi. Nie wiem czy gdzieś to pisałem już. Spróbowałem kilka razy, było super, jakkolwiek czuję niedosyt, bo trasy mogłem brać lekko trudniejsze. Zabawa i tak była świetna.

1 polubienie

Odwiedzaj nas w wolnej chwili. Czasem bywa pusto ale z portierem też można pogadać. Zmieniamy się na tym stanowisku :wink:

A wiesz jak ja się cieszę, że moja skleroza nie postępuje :stuck_out_tongue:
Tak, rozmawiałeś ze mną na forum o tym.

1 polubienie

Widzę że odżyła stara znajomość. :kiss::heart:

1 polubienie