Czy pytamy jest zbyt polityczne?

Wielu tak uważa i z tego powodu poszli w pizdu.
Tworzymy lewacką partię z centroprawicowymi odnóżami (kaczka, Collins, rycerz)?

Polityczne to wcale a jeśli już to słabo. Jest tu raczej silny czadzik kulturowy i ideologiczny, który nie chce się łatwo przewietrzyć. Tutaj nikt nie umie rozmawiać o polityce, to jest problem. Ale to dobrze, bo to nie miejsce na politykę. To, że prawie wszyscy tu chorują na jakieś “a propos” polityczne to jest zupełnie inna sprawa. Mam pytanie tylko po co?

1 polubienie

Co masz na myśli pisząc “czadzik kulturowo ideologiczny”?

Proponuję policzyć jaki procent wszystkich tematów to polityka. A potem odnieść do tego czym żyją u nas ludzie. Zakres tematyczny po prostu odpowiada temu, co dzieje się w społeczeństwie. A jakoś tak dziwnie się składa, że nasz kochany rząd wraz z prezydentem od 5 lat dostarczają nam w tym względzie paliwa bardzo dobrej jakości. Jesli przez ten czas nie było tygodnia by nie wybuchła jakaś afera, skandal, kontrowersyjna ustawa to jak można się dziwić, że ludzie piszą o tym, czym żyją na co dzień? Chińskie przekleństwo “Obyś żył w ciekawych czasach” sprawdza się u nas w trójnasób.

6 polubień

Fora bez polityki i tematów światopoglądowych były by po prostu puste. Jest jeszcze seks ale do tego tematu Polacy generalnie nie dojrzeli.
O czym jeszcze gadać? Co jedliście na obiad? Serio?

3 polubienia

Policzyłem - na sto najnowszych tematów 9 jest politycznych. To dużo @Ajko? Mniej niz 10%? No sorry!

2 polubienia

Jej (lub jemu bo nawet nie pamiętam) chodzi o klimat tutaj panujący. Widocznie stworzyliśmy kółko wzajemnej adoracji.

A w pozostałych 90 procent, w co drugim pytaniu temat jest sprowadzony do PiS XD

Od promowania PiSu mamy ciebie.

1 polubienie

Jestem po stronie większości, ale polityczne tematy sobie odpuściłem. Czasem coś tam rzucę dla przypomnienia, ale to rzadko. Dawno stwierdziłem, że do niczego dobrego to nie prowadzi a są ciekawsze rzeczy do pogadania …

Mówisz że poszli w pi…? Gdzie? Na FB?

1436272207_by_Mudzina_500

Źródło

Sprawdziłem to. Nie napisał wprawdzie debile jak w Faktopedii przedstawiono, ale wyraził się “Dumb fucks” czyli głupi popieprzeni (wg mojego wolnego tłumaczenia).

Mam oczywiście dostęp do FB, jednak wolę tutaj i częściej tu bywam.

6 polubień

Ja nie mówię o promowaniu tylko o bulu dupyyyyy xd

Facebook to dopiero prawdziwe życie :rofl:

2 polubienia

Dla wielu z pewnością …

1 polubienie

Współczuję im. No ale mamy przecież #zostanwdomu :grin:

2 polubienia

Taka przyklepywanka, że my jesteśmy z tej jednej dobrej opcji, a nie jak ci inni poniżej w jakichś wypowiedziach. Przed chwilą szukałem przykładu, pewnych wypowiedzi, ale nie wiem jak to szukać nawet. Muszę sobie napisać następnym razem, gdzie to jest. Poza tym nie wiem jak zacytować to w odpowiedzi. To są tzw. łańcuszki niekończących się zdawkowych rozmów, gdzie bardzo klarownie są wyrażane jedynie słuszne poglądy.

1 polubienie

Ja bym chętnie z odmiennym gustem pogadał.

A ktoś zabraniał tym wielu zadawać pytania niepolityczne? Albo nawet w sensie “zagłobowym” niepolityczne? :wink:

1 polubienie

I na spokojnie mam nadzieję.

1 polubienie

Zniechęcili się. Zabrakło wsparcia.

Ja zawsze jestem spokojny :wink:

1 polubienie