Czy Roman G będzie pierwszym więźniem politycznym obecnej władzy? 🤣🤣

To nie bojowki, a ludzie, ktorzy chca skorzystac z resztek tego co nazywa sie wolnoscia wypowiedzi. Jak Duda chce oklaskow to niech sobie sale wynajmie i wdzieczy sie do zwolennikow.

Większość osób to ludzie którzy przychodzą na tego typu spedy od 2015 roku… I są to naprawdę duzi fanatacy… Wystarczy zobaczyć na yt jak ta dzicz się zachowuje xd
Zdecydowana mniejszość to ludzie którzy przychodzą bo na serio zależy im na lepszej Polsce i są to normalni ludzi… A nie zakontraktowani w kodzie wyzywajacy i plujacy na drugą stronę a mówiący o tolerancji… “Walczący” o konstytucję a nie potrafiący powiedzieć gdzie PiS i jak ją łamie…

Giertych… cóż, to przykład polityka, który radykalnie zmienia zdanie w zależności od …
Założyciel, czy reaktywator Młodzieży Wszechpolskiej o bardzo narodowych hasłach, terz od tej młodzieży i narodowców się odcina. Ja rozumiem zmienić zdanie w jakiejś kwestii (czy nawet dwóch), ale radykalnie nazywać białym, coś o czym się twierdziło, że jest czarne???
Pamiętacie kto wprowadził znienawidzone mundurki do szkół i jakim kosztem?
Tylko raz Giertych mi się podobał: jak punktował Kurskiego: kłamie pan, panie Kurski mówiąc, że…, bo (tu przewertował kilka kartek i czytał) w dniu… głosował pan inaczej niż pan mówi teraz. Itd. No, ale skłócił się wtedy z Pisem, więc na Kurskim się zemścił :slight_smile:

1 polubienie

Widziałem ten filmik na Yt z Sejmu xd

Polityczna qrwa

1 polubienie

Dobra, byles i widziales?
Jakos jak prezes urzadzal te swoje miesiecznice czy pyskowal z sejmowej mownicy to nie bylo chamstwo? Rozumiem, ze spieprzaj dziadu to komplement bo przeciez Lech mogl powiedziec spie…laj ch…, ale tego nie zrobil, bo to podobnie jak jego pierwszosortowy brat ludzkie panisko byl. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jak zdecydowana większość polityków :frowning:

Nie byłem ale widziałem… W.dzisiejszuch czasach nie trzeba gdzieś być żeby coś widzieć…
A co mnie Jarek obchodzi czy ogólnie politycy… Oni są politykami i mogą robić wszystko i wszystko im pasuje…
Mówię o kodzie, o którym ktoś myśli że to biedni ludzie wychodzący na ulicę bo władza ich zniewala a to zwykle Bojówki gdzie wszędzie te same mordy widać…

A i wczoraj oglądałem fakty z wypowiedziami polityków w materiale o właśnie tym zagluszaniu dudy… Fakty zrobiły material o hipokryzji pisu w tym temacie a politycy opozycji szczuly naród w wieczornym dzienniku że Jarek to ich to naród nazwał zdradzieckimi mordami i czy gorszym sportem a tak przecież nie było… Chodziło mu tylko o polityków czy ludzi którzy prowadzili ten przemysł pogardy w niszczeniu Lecha Kaczyńskiego czy donosili zdradziecko na Polskę do Brukseli.

1 polubienie

No super przemówienie.