Czy Roman G będzie pierwszym więźniem politycznym obecnej władzy? 🤣🤣

Podobno nie ma zamiaru płacić kary nałożone przez sąd, za co grozi tydzień aresztu.
Myślicie że zmieknie czy wręcz przeciwnie wykorzysta to do zrobienia z siebie “męczennika”
politycznego i do walki politycznej z PiS? :rofl::rofl:

  • Nie tacy wymiekali
  • Zależy mu na zrobieniu szopki z pójścia do paki
  • Zaplaci
  • Sprawa ucichnie

0 głosujących

To nie sąd…

Pół roku temu bym powiedział że nie pójdzie do więzienia… ale od tego czasu wielu politykom pis odebrano jasność myślenia i nie ma dla nich granic obciachu, których nie przekroczą.

3 polubienia

To kon kuty na cztery nogi.
Nie zaplaci.
Ciekawe czy przysla po niego jakis specnaz?
Giertych moze jako polityk za madry nie byl, ale zadarcie z kasta adwokacka dla kaczystow moze sie skonczyc gorzej, w przeciwienstwie do sedziow nie biora panstwowych pieniedzy, tylko bezposrednio nasze.
Inna sprawa, ze rece z cudzych kieszeni wyciagaja w temperaturze ponizej zera bezwzglednego i dopiero wtedy zakladaja rekawiczki (jak mawia stary dowcip o papugach)

4 polubienia

Nie ważne co to jest. Ważne że ma władzę i może wydawac wyroki XD
Co to za nową taktyka? Pół roku temu PiS był jeszcze lepszy. A za pół roku napiszesz że nie pomyślał byś pół roku temu o tym… A ogólnie cały czas PiS masz za to samo i tak.

Ważne. To nie może wydawać wyroków… a wydaje.
Zresztą twarze tych ludzi mówią wszystko.

1 polubienie

Nie może ale może. Nie ważne że nie może jeżeli może.

1 polubienie

Jak bandzior ci każe oddać portfel, bo inaczej zrobi ci kuku… to nie staje się to wyrokiem tylko dlatego że może

2 polubienia

A co mnie jakiś bandzior obchodzi jak zostanie później ukarany za to.
To co niby nie jest sądem i nie może wydawac wyroków teoretycznie… Moze to robić bo ma taką władze choćby aktualnie i tylko o to mi chodzi… Przecież po samym tytule pytania mógłbyś zauważyć o co mi chodzi… Ale jak zwykle trzeba było temat sprowadzić do tego nudnego klepania o pisie czy o tym że to nie sąd… Jakby nie było to już napisane na co drugiej stronie wszystkiego … XD

Wiesz, że bez okularów, to wyglądasz jak @humoreska?
Może po prostu zmień awatara na gumofilce? :wink:

3 polubienia

Tee gumowa kaczka, nie rób cyrku w tym zoo i zmieniaj awatara, jeśli ci życie miłe. A wiedz, że dziś jeszcze nic nie jadłam i apetyt mam ogromny. Dorób se jeszcze lica czerwone kaczucho, i uszy. :roll_eyes: :grin:

1 polubienie

Zmieniłem na kaczorka z tekstem
“jestem kaczorek - mały pisiorek”

Dobre co nie? Xd

1 polubienie

Nie no spoczko, jeśli chcesz kaczuszkę to wstaw sobie ponownie, ważne, że ja siebie odróżniam :smiley:

1 polubienie

Kaczor jest dobry.

Twardy jest i będzie to wykorzystywał przeciwko PiSowi. Pytanie tylko czy wygra. Wątpię. Takich wkrótce będą gnoić jak Popiełuszkę.

1 polubienie

Czyli uważasz że pójdzie siedzieć? Ale będzie afera. PiS zamknęlo Giertycha :rofl:

Albo zaginie i wyłowią go za rok. Pamiętaj że rośnie nam dyktatura. Stalinizm.

Nie trzeba było zadzierac z Jarkiem rok temu :rofl:

Ale nie porwnujmy przeciwników pisu do porządnych ludzi z solidarności PRL…
Jak samisie pewnie uważają lol
Bojówki kodu które zagluszaja dude, mają się pewnie za ludzi którzy walczą o wolna Polskę… O boże.
A Giertych to dla mnie polityk.

Bez przesady, skad oni wezma tak duzy samochod, zeby Giertych - chop rozmiarow slusznych plus jego ego sie zmiescily?

Potną.