Czy są jacyś uczciwi w wierchuszcze PIS?

Czy znajdzie się chociaż jeden w wierchuszcze PIS, który jest etyczny i uczciwy? Po ostatnich wieściach w temacie tego kombinatora to już chyba nikt nie został? Czy tylko zwykła świnia mówi młodym kolegom po fachu, żeby prcowali dla idei, w tym samym czasie w etycznie wątpliwy sposób zgarnia cichcem prawie pół bańki? PISowieci mają się dobrze.

5 polubień

Kot Jarka uczciwy jest.

4 polubienia

W burdelu dziewicy szukasz?? :roll_eyes:

3 polubienia

No przecież nawet w nazwie mają prawo i sprawiedliwość. To ani jednego? Takiego co kamieniem mógłby rzucić? :slight_smile:

1 polubienie

Taki nobliwy starszy pan. Siwizna na skroni, wysokie, mądre czoło i patrzy nam prosto w oczy. Czy te oczy mogą kłamać? Leciutki półuśmieszek, prawie Mon Liz.
A tak naprawdę: usta mówią: dla idei a z oczu wygląda: oj wy naiwni.

4 polubienia

A sowiecka gazeta nazywała się “Prawda” :stuck_out_tongue:

4 polubienia

A jak się miała nazywać? “Bujda”?

3 polubienia

Prawda?

2 polubienia

A ten co nabroil?
Nie interesuje sie ta zbieranina,kiedys lubilem pana Cymanskiego,na tyle na ile sie dalo po seriii dosc inteligentnych spotkan w klubie Trojki…
Znam te twarz ale…W ewentualnym quizie chyba musialbym strzelac :laughing:

1 polubienie

nie kot a dwa koty
parka chlopiec i dziewczynka
u kotow uczciwosci szukac? to jakby mialo przeciwstawny kciuk i umialo karty trzymac? do pokera nie siadaj
@Szczery_do_BULU doszlo do sytuacji gdzie jestesmy zarzadzani przez celebrytow i kucharzy nie mam na mysli tylko Polski
wygrywaja populisci, ktorym sie po prostu nalezy

1 polubienie
1 polubienie

a pamiętasz jaka była różnica między sowieckimi gazetami “Parwda” i “izwiesti” ?
W Prawdzie nie było izwiesti, a w izwiestiach niet prawdy. :wink:

5 polubień

PiS powinien zmienic nazwe na zwiazek dojarzy Polski

2 polubienia

A to zdaje sie,nie jest przypadek odosobniony i jesli pamiec mnie nie myli,dotyczy takze prezydenta…

2 polubienia

Coś mi się nawet kołacze po głowie, że Sodoma i Gomora mogły być ocalone, gdyby znalazło się tam 50 uczciwych mężów. Ja jednego w wierchuszce PIS szukam… :wink:

1 polubienie

Pamiec Cie nie myli
prezydenckie pensje sa niskie to sie na boczku dorabialo

1 polubienie

o ile ja dobrze pamietam to sprawa przyschla -wlaczono to pod prawa autorskie a nie dzialalnosc gospodarcza

1 polubienie

Ja bardzo przepraszam, ale nie znam nikogo z PiSu…

1 polubienie

Prawo i Swoi.

2 polubienia

Uczciwy polityk?
To jak zimny płomień lub gorący lód

2 polubienia