Czy Słońce i Księżyc można widzieć tylko na sposób dorosłych, czy także na sposób dzieci?

https://img.redro.pl/plakaty/ilustracje-slonce-kwiaty-i-motyle-dla-dzieci-400-29281303.jpg http://topobrazy.pl/shared/images/products/big/4307/naklejka_kolorowa-obrazy_dla_dzieci-słońce-NK4307A_1HS.jpg

Głupio, że nie ma większej ilości odpowiednich rysunków.

Edytuj odpowiedź i wstaw drugi obrazek nie zapominając o spacji.

1 polubienie

Niestety, z jakiegoś powodu nie udaje mi się to.

1 polubienie

Może musiałbym przetrenować na jakichś fotkach, ale nie czuję tych zmian tutaj, choć dopuszczam, że może mają one wiele zalet.

Masz inne Słoneczko, tamten link nie chciał się otwierać.

1 polubienie

Przetestuj wklejanie w Twoim pytaniu zawsze możesz edytować, a jeżeli coś nie wyjdzie napisz do mnie na PW i ja to usunę.

1 polubienie

A to Słoneczko nie da się przesunąć obok tamtego rysunku? To oczywiście Twoja robota z Tym Słoneczkiem?

1 polubienie

Nie da się obok siebie, bo wklejasz linki i są jeden pod drugim może gdybyś miał te fotki na dysku, to wtedy byś je przesunął obok siebie wstawiając, nigdy nie próbowałam.
Tak to Słońce to moja robota :joy:

1 polubienie

Dzięki Wielkie, @Bocca-Lupo. Lubię życie lekkie, łatwe, przyjemne, atrakcyjne, ale też mądre, pożyteczne. Wiem, że @Szczery_do_BULU się bardzo postarał z tym forum.pytamy.

Zadałem to pytanie, bo może ktoś tu widział inaczej, na sposób dziecięcy, Słońce lub/i Księżyc. Mnie zdarzyło się kiedyś tak inaczej widzieć Księżyc.

1 polubienie

Uczymy się na błędach i nikt nie jest alfą i omegą, żeby wszystko w mig pojąć.
Zauważyłam też, że jeżeli nie leży Ci pytanie to je edytujesz i prosisz o usunięcie, ale mógłbyś napisać na PW podać link do pytania i je usuniemy bez żadnego problemu.
Niekiedy jesteśmy zajęci i po prostu nie widzimy, że edytowałeś pytanie i ono niepotrzebnie wisi na stronie.
Jeżeli chcesz szybciej to oznacz je flagą i wtedy mod dostaje informację.

1 polubienie

Jednak dziwi mnie, że nie można łatwo usunąć swego pytania, lecz trzeba czekać 8 godz. Po co miałbym Cię angażować, kiedy prosto mógłbym nacisnąć przycisk kosza jako usuń?

1 polubienie

Tak jest i nie można tego zmienić, a dla mnie to nie jest naprawdę, żaden problem.
Mówisz/piszesz i masz na życzenie jak w lokalu :grinning:

1 polubienie