Czy środowisko naukowców jest odpowiedzialne, nie przeciwstawiając się napędom spalinowym,

ekspansywnej cywilizacji ludzkiej, i błędnemu kapitalizmowi?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

No cóż: nie mam kapitału żeby mieć samochód…

1 polubienie

No i dzięki temu masz mniejsze wydatki, i nie trujesz środowiska. A masz prawo jazdy?

Odpowiedz, bo chcę usunąć to pytanie.

Nie, po co?

1 polubienie

To nawet mandatów za przekraczanie szybkości nie musisz płacić. Nie musisz pilnować przeglądów technicznych i sprawności podzespołów i całości. Wygodniej jest nie mieć auta.

1 polubienie

Też tak uważam!

1 polubienie

Myć go nie musisz. Wsiadasz sobie do busa, autokaru, pociągu, otwierasz laptopa lub tableta, i surfujesz po całym necie, a kierowca ma płacone za bezpieczne dowiezienie Cię do celu.

1 polubienie

Spytałem się Ciebie o to prawko, bo nawet gdyby ktoś Ci dał jakieś jeżdżące auto, to wcale nie musiałabyś być tym uszczęśliwiona, bo mogłabyś z nim mieć kłopot i zwiększone wydatki.

1 polubienie

Mogę też podziwiać krajobrazy…

1 polubienie

Wręcz przeciwnie. To dziwne, ale nigdy nie chciałam mieć samochodu…

1 polubienie

Chociaż pewnie lubisz podróżować.

1 polubienie

Tak. Najlepiej samolotem!

1 polubienie

Te akurat nieźle trują środowisko, aby taką masę przemieścić.

Adres URL zdjęcia.

Ale jakie emocje…

1 polubienie

Przy problemach także? Ostatnio tych Boeingowi zaczyna przybywać. Już nie tylko z 737 MAX8, ale i z silnikami.

Im większe problemy, tym większe emocje… :joy:

1 polubienie

Obawiam się że byłbyś szalonym guru. A co do spalin - wprowadź na rynek tanie i wydajne auta elektryczne. Zostaw zielony ślad tej planecie.

1 polubienie

Najlepiej to wozem konnym!

Na pewno warto byłoby posłuchać moich zaleceń całkowitej przebudowy cywilizacji i polityki, bo inaczej to się źle dla ludzkości skończy.