Czy szatan mieszka w Niepokalanowie?

Przyzwyczailiśmy się do tego, że prawacy i katotalibowie hejtują WOŚP. Ale przyznacie, ze ten post na portalu ojców franciszkanów w “słynnym” Niepokalanowie to już dno den, i muł mułów.


"Orkiestra Przemocy (zamiast pomocy) i nawiązanie do loga WOŚP.
A kościoły podobno pustoszeją w wyniku działalności szatana. Tak jestem w stanie w to uwierzyć. Szatan mieszka w Niepokalanowie!

Niepokalanie umysłowe.

W dzieciństwie NAWET odwiedziłam NIEPOKALANÓW,
ale ŻADNYCH RYCERZY tam nie spotkałam.
Pewnie to kolejna akcja na wzbudzenie zainteresowania pielgrzymkami?

Rycerze, to jeszcze rozumiem, ale kto to są rycerki?

A ja proponuję olewać to ciepłym moczem. Wtedy życie stanie się piękniejsze.

mozgi niepokalane i gladkie jak kula bilardowa?

To ZAPEWNE RYCERZE PŁCI ŻEŃSKIEJ…

Ci “rycerze” (czytaj: coś w rodzaju kiboli) naprawde istnieją:
obraz

Szatan mieszka w kościele. Cala ta instytucja jest przesiąknięta jego jadem i rozpustą.

Dlaczego nie piszesz tego w pierwszej osobie?

@Mamita Rycerka, to od biedy może być zawodem rycerskim.
Ale, jako osoba płci żeńskiej, nigdy taka w historii ludzkości nie istniała. Nawet Joanna d Arc nie była rycerką. Jest to neologizm wymyślony przez niepokalanych umysłem.

Nasz Diabelek ma swoje mieszkanie…

Bo wstyd się przyznać.

Ukrywam to pytanie siejace nienawiść, dyskryminację, braktolerancji i hipokryzje… . Ten fanatyzm znowu doprowadzi do tragedii…

dlaczego od razu hipokryzje? nazywanie bandy niewyzytych dresow rycerzami to jest dopiero hipokryzja.
ja rozumiem grupe rekonstrukcyjna zalozyc, ale to???

Ciekawe jak kościół wyjaśni “militarne” nazwy i militarną symbolikę? Rycerze, krucjata, czy poniżej: pluton.
obraz
To jest dopiero sianie nienawiści! Stąd juz mały krok do faszyzujących bojówek!

Niektórzy nie są w stanie tego pojąć. I to jest problem.

Dla mnie to szczyt głupoty…