Czy takie hałasy - tu domyślne - są harmonijne?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć

0 głosujących

1 polubienie

Mogłyby Wam się nie podobać moje propozycje poranne? Dziwiłoby to mnie, bo obok mojej najgorszości z ludzi, to nieco dobrych stron też by się u mnie znalazło.

Każdy ma swoje dobre i złe strony, chodzi o to aby zle nie przysłoniły dobrych

4 polubienia

W porównaniu do silników spalinowych, to korzystanie z prądów powietrznych w locie można uznać za harmonijne.

3 polubienia

A w ogóle, to bardzo przyjemny filmik do oglądania.

2 polubienia

Tu raczej korzysta się z silnika spalinowego, ale nie jestem pewien.

Bardzo ladne widoki!

1 polubienie

Są lotnie i motolotnie. Tu mi jednak na motolotnię wygląda. Ale taki silniczek nie jest tak szkodliwy, jak przy samolotach normalnych. Taki motorek można wyłączyć i czasowo korzystać z prądów powietrznych.

1 polubienie

Taki silniczek potrafi być słychać w promieniu kilku kilometrów, co do komfortu tubylców trudno zaliczyć. A kilka takich tworzyłoby koszmar. Stąd to moje pytanie.

Takiego silniczka używa się głównie do startu, do lądowania niekoniecznie. Gdy osiągnie się pułap, silniczek się wyłącza. i wtedy można krążyć, korzystając z termiki. Ale na tym filmiku widać, że lecą na włączonym. Ta dziewczyna jest tylko pasażerką, z tyłu siedzi kierujący. Mój brat lata na szybowcach i lotniach.

2 polubienia

Tu oni raczej nie szukają termiki. Widać dobrze przednie koło, co wskazuje, że raczej mamy do czynienia z motolotnią lub silnikową paralotnią.

1 polubienie

Dokładnie tak. Wygląda to na przelot za pomocą silnika.

1 polubienie

A kto tym ustrojstwem steruje, jesli ta babeczka bawi sie cały czas telefonem?

1 polubienie

Autopilot włączyła. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Ten lub ta z tandemu za nią. Tak mi się wydaje, choć pewności nie mam.

2 polubienia

Z tyłu, za nią jest pilot. To dwuosobówka jest.

1 polubienie