Czy takie pośladki są ładne?

To nie jest moje zdjęcie… ,

  • 1 ładne, w sam raz, w moim typie
  • 2 ładne, ale trochę za płaskie
  • 3 ładne, ale zwisa za bardzo u dołu tłuszcz
  • 4 nie podobają mi się, wole większe
  • 5 nie podobają mi się, wole szczuplejsze
  • 6 brzydkie
  • 7 mam inne zdanie

0 głosujących

Z tego zdjęcia wielu aspektów tego tyłka nie można ocenić, ale na pierwszy look wydaje się trochę płaski. Oczywiście dość istotne jest, jak wygląda tyłek, ale ważniejsze, jak się porusza. :stuck_out_tongue_winking_eye: :grin:

2 polubienia

No właśnie też mi się wydaje trochę płaski z tego ujęcia, innego nie znalazłam aby ocenić… wyobraźni ‘pod tym kątem’ nie mam…

1 polubienie

Akurat to zdjęcie też mi wyobraźni nie uruchamia. :rofl:

2 polubienia

To teraz pomyśl sobie, że ta laska ma pogłębioną lordozę… :smiley:
a z twarzy całkiem fajna, długie, falowane, blond włosy… ale nie zamieszczę jej foty, bo szanuję cudzą prywatność :smiley:

1 polubienie

Jeśli moge się wypowiedzieć, to pośladki są zbyt płaskie zwłaszcza od góry - bezszelestnie przechodzą w plecy :).

3 polubienia

Nie lubie tatuaży a poza tym dość obwisły…

2 polubienia

“Bezszelestnie”, cudo… :joy:

Właśnie… może problem jest taki, że nie ćwiczy? Bo gdyby ćwiczyła to by miała dźwignięte nieco… tak myślę. A na jej Fb faceci się zachwycają… i tak się zastanawiałam czy to jest spowodowane tym, że ta laska w stroju się pokazała z tej perspektywy…

Sama taki miałam kiedyś i mi się to podobało:D tylko że miałam wypukły i twardy przy tym…( ale ona ze zdjęcia też może mieć…twardy:D)

1 polubienie

To wciąż odrobinę za mało szczegółów go rozruszania mojej wyobraźni. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Nic nie widać, poza czarnymi majtasami i tatuażem. Skąd to cudo wzięłaś?

2 polubienia

I teraz wszyscy będziemy rozprawiać o dupie Maryni🙃

3 polubienia

Partia Tuska tropy
i mamy kawał żopy. :innocent:

3 polubienia

Ja miałam mało co… :joy:

Mam jej zdjąć majtki ? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

WIEM!!! :joy:

Jaką kto ma rzyć,
z taką rzycią musi żyć… :stuck_out_tongue:

5 polubień

Z cudzego Fb a co? Może to TY akurat hahah ale były by jaja.

Jeżeli masz taką ochotę, to nie mam nic przeciwko, a nawet popierałbym taką oddolną inicjatywę. :smile:

2 polubienia