Czy też widzieliście ten mecz?

Czy też widzieliście ten mecz, w którym reprezentacja w piłce nożnej z Francji mierzyła się z jakimś oszustami udającymi polskich piłkarzy? Gdyby nie to, że ci hochsztaplerzy pokazali prawdziwego ducha walku i faktyczne umiejętności gry zespołowej, łącznie z naprawdę porywającą grą ofensywną, naprawdę można było się nabrać. I niech Was nie myli ten sztampowy wybieg, że “graliśmy jak nigdy i przegraliśmy jak zawsze”. :crazy_face:

4 polubienia

Mecz był u mnie oglądany, ale nie przeze mnie, więc… :smiley:

2 polubienia

Ty mnie tak nie strasz bo już myślałem ze zwariowałes :wink: Przez chwile ale jednak :joy:

1 polubienie

Nie oglądałem.
Wkurzyłem się, że wytypowałem prawidłowo ilość bramek, ale pomyliłem kierunki …

3 polubienia

Niestety nie. A mówią, ze tylko krolowie i dyktatorzy maja swoich sobowtórów?

1 polubienie

Oglądałam mecz. Ba! Mój salon był odpowiednio udekorowany , niestety nie pomogło :joy:.
I ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, przyjemnie się oglądało. Jestem zadowolona z gry naszych.

1 polubienie

Normalność to rzecz względna, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. :wink:

3 polubienia

Polska drużyna odniosła wiekopomny, oszołomiający sukces. Po 36 latach nie wychodzenia z grupy dokonała tego… :joy: :crazy_face:

3 polubienia

Nasze Czesławowe orzeły złotemi zgłoskami wyryli swoje osiągnięcie w historii annałów polskiego sportu. :crazy_face:

A tak poważnie … przyszłość naszej piłki nie napawa optymizmem i z niemal 100%owym prawdopodobieństwem za dwie - trzy dekady dziennikarze na kolejnych imprezach będą odwoływać się z sentymentem do tego wydarzenia, stawiając je ze nieosiągalny wzór osiągnięć. O stylu gry nikt już nie będzie wówczas opowiadał. :wink:

2 polubienia

Przed nami następne 36 lat nie wychodzenia z grupy… :man_shrugging: :joy:

2 polubienia

Swiat przyspiesza, może mniej?
W kazdym razie szykuje sie chyba “wojna swiatow” z cyklu jak grać panie trenerze, jak grac?
Bo mamy jednak sporo graczy z ambicjami i znajomością innego stylu gry. Trenerami wiekszosc z nich nie zostanie, ale ferment poszedł - czy wystarczy na zakisle podglądy PZPN? Czas pokaże. W kozdym razie ze strony “działaczy” mozna się spodziewać swoistej kontrreformacji opartej o sukces po 36 latach

1 polubienie