Czy to bardzo zniechęca?

Kiedy kobieta jest mało sprawna fizycznie? Nie wiem jak to nazwać. Nie wysportowana to za duże określenie bo mało kto jest taki naprawdę wysportowany chyba. Ale nie idzie mi w sportach i to bardzo… w tańcu też nie. To odpycha jak kobieta jest taka trochę łamaga?

Zależy kogo. Dla wielu jest to obojętne. Mężczyzn nie interesujących się sportem jest bardzo dużo, łamagów jeszcze więcej.

Przypomniała mi się jedna o rok starsza koleżanka z mych czasów kawalerskich, całkiem fajnej urody i charakteru, ale dłonie od tych drążków miała większe od moich. :grinning:
Ona trenowała wyczynowo gimnastykę przyrządową, dziś to nazywa się workaut.

2 polubienia

Ma być sprawna w parterze :grin:

1 polubienie

Jak dretwota to zawsze, nie? Ale mnie by zniechęciła taka laska jakbym była facetem.

Z politowaniem zawsze patrzę na łamagi, a jak jeszcze jest to facet to porażka

Ale ja naprawdę jestem nieporadna. Umiem tylko jako tako pływać i ćwiczę sobie ale ogólnie to wielu rzeczy nie umiem i niezgrabnie mi to idzie. Ja akurat znam dużo wysportowanych facetów.

Facet to już ogóle ale co poradzę, że ja nie mam fifu do sportu? Zawsze byłam taka usztywniona i nieskoordynowana a nie siedzę non stop na tyłku.

Taniec i basen poprawiają kordynacje.

2 polubienia

Jest sporo mężczyzn, których sport zupełnie nie interesuje, sportu unikają (np. muzycy), albo totalnie ich nie obchodzi czy ich kobieta jest usportowiona. Wszystko zależy od sytuacji, zainteresowań, sposobu spędzania czasu. Sporo par spędza wspólnie czas na rowerach, nartach rolkach czy chodząc po górach, ale są i związki w których tylko jedna strona poświęca czas na swój sport dzięki czemu ma swoją niszę tylko dla siebie…

2 polubienia

Kiedy uprawiałem sport, żona mnie bardzo wspierała.

Zgrabna i ładna, może być nawet głupiutką łamagą.

Nie. Skąd? Nie przeszkadza zupełnie.

https://youtu.be/ccVbOobgsrk

.jest OK.

2 polubienia

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:
Zaebyste.

1 polubienie

3 raz oglądam i brzuch mnie pobolewa od śmiechu.

Tańczyć każdy może. Trochę lepiej lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi. Drewno tańczyć musi. Inaczej się udusi.

.uu.

3 polubienia

Niby tak, ale czemu pani z drugiego planu sięga po ciężki kaliber :rofl:
Proponuję na początek walca :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Taaaa. Foxtrota.:dolls:

1 polubienie

Ja tu kupię, a sama nie lepsza :rofl:

Nagraj wygibasy i opublikuj.

.też kce się popłakać ze śmiechu.

1 polubienie

Mam sporo filmów ze swoim udziałem.
Z jednego każdy miał bekę. Niestety tylko na kasecie VHS.