Czy to dalszy ciąg wstawania z kolan?

No oczywiście teraz już pisanie które w ogóle nie ma sensu XD to mógł sobie przy sobie postawić… A nie robić z siebie nienormalnego… Ma w ogóle kompetencje do siedzenia tam? XD Oczywiście że normalnym zachowaniem jest ściągnięcie takiej flagi i nie dać się sprowokować żeby jeszcze rzucić w nim ta flaga czy coś. Był pełen profesjonalizm, prowokacja nie udana i trzeba grillowac że niby samo schowane flagi to kompromitacja. Nie. Żadna kompromitacja. Znowu wszystko zależy od tego po której stronie siedzisz i tyle XD

Normalnym było by olanie prowokacji.

Dla mnie olanie prowokacji to schowane flagi i tyle. Koniec zabawy :rofl:

schował bym jak by mi t eczową flagę powiesił

to niech nie odbiera kasy

1 polubienie

Jakiej kasy

Za flagę za bycie europosłem

XD a co to ma do tego? To że ktoś chowa przedmiot prowokacji bo chce w spokoju wykonywać swoje obowiązki to profesjonalne zachowanie. I nie ma dla mnie znaczenia że akurat jest to flaga Unii. To już świadczy o poziomie posła wiosny że bawi się flaga która powinien szanować.

Stary mylisz sie. flaga jest jednym z obowiazków.Powinna promować unię. Ale oki to nie pisłanka to słaba kobitka.

zrozum źle ja wysłali

Ale co to ma do tego XD to poseł wiosny wpadł na pomysl żeby bawić się flaga.
I to żadne wytłumaczenie że powinna promować Unię, to gdyby jej poszedł i namalował farba na twarzy flage to też miała by tak siedzieć i nie iść jej zmyć? :rofl: Jeżeli ktoś tu naruszyl jakieś zasady zachowania się to on a nie ona. Ale pisałem już ze jak zwykle w polskiej polityce są dwie strony xd

Zrozum flaga może być wszędzie. zgarnijcie jej jest nie fajne

Tak samo nie fajne jest używanie jej do prowokacji. Dla mnie jest to gorsze niż po prostu schowane. Flage polski też się chowa gdy przeszkadza… Dla mnie to robienie afery z tego co zrobiła to celowe działanie, próba wyzywania się teraz na niej co było do przewidzenia zresztą no i zaczęło się. Dla mnie to on zrobił gorsza rzecz a nie ona. Dla ciebie na odwrót xd

I w ogole słaby argument mający podtrzymać tylko to że to ona zachowała się źle chowają flage… Argument że flaga może być wszędzie i nie można jej schować…

powinna olać prowokację i by zyskała.

No i olala, dla mnie nie olanie prowokacji to podejście do niego i położeniem tej flagi obok niego… Ale wtedy on by ją schował i żadnej afery by nie było.

Ale dla mnie mieszkasz poza Polską i nie powinieneś mieć prawa głosu.

No właśnie, to tyle XD tak jak myślałem🤣 LOL

ale uważam tak z każdym. Nie płacisz podatków wara ci od wyborów.

To nie wiem jak ta masa osób na pytamy mieszkająca za granicą ale wypowiadając się o polityce tutaj, ale ja nie głosuje w Polsce.

1 polubienie