Czy to dalszy ciąg wstawania z kolan?

2 polubienia

Przykro mi .
FB nie pozwala mi wejść na tę stronę bo korzystam z proxy.
Konta na FB nie posiadam.
Capticha nie działa oczywiscie…
Mogę se klikać na obrazki Captichy ale i tak nie wejdę…

W skrócie: polski rząd promował się na Summer Fancy Food Show at Javits Center in New York, zrobili to w tak żenujący sposób, że nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać.

2 polubienia

Nasze media juz o tym PiSały …:upside_down_face:

2 polubienia

Ale co pisały? Tvp czy tvn? :rofl: Napisz tylko jakie media xd

A nie pamiętam. Było że żenada…

2 polubienia

aaaa lewackie ścieki jakieś :rofl:

Wstawanie z kolan które jest zazwyczaj padaniem na kolana, jeśli nie padanie na glebę jakby z podciętymi (własnoręcznie) kolanami.
Nawet trudno przytaczać przykłady, tyle ich i tak żenujące.

1 polubienie

Nie rozumiem…Bywalem juz na rozmaitych targach,z poznanskimi na czele i to niemal przez 3/4 zycia.Nie przypominam sobie jednak by RZĄD promowal sie przez zapiekanki…

1 polubienie

tylko ja też nie pamiętam by europosłowie chowali flagę uni pod stołem. Nie pamietam by kogoś nazywali zgromadzeniem kolesi.

3 polubienia

Każdy normalny człowiek schował by ta flage pod stołem wiedząc że to głupia prowokacja jakiegoś palantta z wiosny XD
co by zrobil poseł PO czy wiosny w polskim sejmie gdyby mu ktoś z pisu chamsko podszedł i postawił flage polski?

na pewno by nie schował.

3 polubienia

Teraz tak piszesz… W każdym razie przecież to jest żenujące jeszcze to jego komentowanie że schowała ta flage o boże XD jak dookoła nikt nie ma flagi i on oczekiwał że ona będzie świecić z flaga jeszcze wiedząc że to ktoś ją postawił celowo dla beki(to że mu nie wyszło to pomijam) . To ten koleś dla mnie skompromitowal sie a nie ona

No wiesz on się skompromitował jako prowokator. Ona jako europoseł. Pomyśl stawiają obok ciebie logo firmy która ci płaci i ty chowasz je z wstydu pod stołem?

3 polubienia

Nie. To nie tak. Bo wiesz dobrze ze gdyby postawili w tym samym momencie każdemu tak flage to by jej nie schowała. Taka jest roznica.
I gdyby ktoś postawił normalnie a nie co robi jakąś wieś w PE

Serio? jak by mi logo w mojej firmie schowała wyszła by z dyscyplinarką

Ty nie rozumiesz… Lol. Nie postawił jej tego ktoś kompetentny do tego tylko jakiś baran na jaja. A po drugie tylko jej.

Napisałem że gdyby każdy dostał taka flage to nikt by nie schował pod stół. To powinno zakończyć temat ale komuś chce się pisać XD

a firmy stawiają obok każdego logo? I stawia je jakaś piękna panna? może go poproszono?

nie stawia się flag przy każdym. A nikt ich nie chowa . Nikt normalny.