Czy to dzisiaj jest ten najdłuższy dzień?

Kurde,mecz trwa,słońce wali prosto w okno a na zegarku 18.47
NICE!!!
To lubię :innocent:

Od jutro zaczyna ubywać dnia

No to sobie dzisiaj pooglądam,popiję 1664 La Bierre,La Premiere Francaise…Mam nadzieję że kolejne mecze będą ciekawsze…

Ja za długo siedzieć nie mogę. Jutro powrót do roboty
Proza życia

Rozumiem.I to jest właśnie to,od czego uciekłem…

Ktoś musi w tym kraju uczciwie pracować

:laughing: :rofl: :laughing:
5:0

Taaa
:beer_mug::beer_mug::beer_mug::beer_mug::beer_mug: