Czy to fejki?

Szukałem sobie czegoś na Ali Express i trafiłem na nasiona roślin. Czy myślicie, że zdjęcia kwiatów i owoców tych roślin to fejki, czy też takie rośliny istnieją? Mamy tu botanika, niekoniecznie harmonijnego?? :smiley:



2 polubienia

:shushing_face: :sweat_smile:

Pierwszy wygląda nieprawdopodobnie i myślę, że to ściema. Pozostałe? Możliwe, że zdarzają się tak ukształtowane egzemplarze, bo nie bardzo chce mi się wierzyć, że wszystkie tak wyglądają.

2 polubienia

a to?

2 polubienia

Wygląda realnie a tylko ujęcie jest ciekawe.

Nigdy nie zaglądałem na Ali Express. Zaciekawiłeś mnie.

Nie wierz we wszystko co widzisz w necie

1 polubienie

Myślę, że te oczy w kwiatku to ściema, bo jaki kwiat się tak błyszczy.
Owoce, a raczej warzywa może istnieją pojedyncze egzemplarze, ale na pewno nie cały wysiew.
image
U nas też są dziwne egzemplarze :grinning:

3 polubienia

To juz prawdopodobne
Ale pozostale ro wedlug mnie fotomontaz

Takie widzialam tez

1 polubienie

Podobnych marchewek i pietruszek w naturze widziałem już kilka. Moja małżonka zerwała kiedyś ogórka, który był obwarzankiem, prawie regularne kółko, dwa końce się od siebie, pół cm,

2 polubienia

Prawidlowo, zgodnie z harmonijna natura…:slight_smile:

1 polubienie

Tez jestem tego zdania

1 polubienie

Pierwsze-średnio,wygląda raczej jak kompozycja roślin, do tego odpowiednio sfotografowana.
Kolejne-ktoś po prostu wyłuskał ciekawe egzemplarze, u nas też można takie znaleźć. To ziemniak w kształcie serca, to marchewka w kształcie penisa…roślinki chyba lubią udawać elementy nieharmonijnych ludzi :slight_smile:

3 polubienia

Orchidee maja rozne, przedziwne ksztalty, odpowiednie ujecie zalatwia reszte. A te papryczki, czy pomidorki,? Gdzies czytalam, ze Chinczycy wysylali porcje nasion w kontenerkach w Kosmos i potem badali wplyw promieniowania na rosliny - moga takie mutanty sie trafic, zreszta w naturze tez bywaja.

2 polubienia

Ten akurat jest prawdziwy.

A z ciekawości jak u cebie z dochodzeniem paczek z Aliexpres? U nas już jest expres tydzień z hakiem i paczka jest.

5-6 tygodni. Nie kupuję dużo, z reguły szybki ochronne do telefonów

Kiedyś też tak było ale teraz pojawia się data kiedy dotrze i półtorej tyg

To po prostu storczyk, podrasowany, bo ktoś miał bujną wyobraźnię :wink:
To storczyk małpi Orchis simia , są różne ciekawe gatunki :wink:
To tak jak tą zwykłą muchołówką Dionaea , tam rasują na jakieś monstrum :stuck_out_tongue_winking_eye:
pokażą Ci to
image
a tak naprawdę, to jet to

3 polubienia

trzeba dokladnie przeczytac oferte - po pierwsze to nasiona, wiec moga ale nie musza wzejsc, a jak juz jednak im sie to uda to moga, ale nie musza malpy przypominac.

1 polubienie