Czy to jest duplikat pytamy.pl?

Jakiś czas temu byłam szarą myszą na pytamy.pl. czat zlikwidowano. Szukam starych znajomych..

Tak. Uratowaliśmy się z zamknięcia tamtego Serwisu.
Miło mi Cię powitać

Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej

Typowe…Ledwo się pojawi osoba a już ma dosyć i znika :laughing: :rofl: :joy:

Jak zwykle to tylko czyjeś alter ego…

Collins :slight_smile:

Pamiętam Cię. Pozdrowienia :slight_smile: