Jakiś czas temu byłam szarą myszą na pytamy.pl. czat zlikwidowano. Szukam starych znajomych..
Tak. Uratowaliśmy się z zamknięcia tamtego Serwisu.
Miło mi Cię powitać
Mam nadzieję że zostaniesz z nami na dłużej
Typowe…Ledwo się pojawi osoba a już ma dosyć i znika
![]()
Jak zwykle to tylko czyjeś alter ego…
Collins ![]()
Pamiętam Cię. Pozdrowienia ![]()