Czy to jest efekt halo?

Myślę, że tak…

3 polubienia

Bardzo piekny zreszta ten efekt.

3 polubienia

A także ulotne wrażenie.

4 polubienia

A Widmo Brockenu ktoś widział? Hę?

4 polubienia

Czytalam o tym, ale gory to ja wole ogladac na kartkach pocztowych :wink:

1 polubienie

Nie, ale sprawdzę! :slight_smile:

O:

image

W górach byłam nie raz ale nigdy nie byłam widmem… :sweat_smile:

1 polubienie

Zimno :frowning:

1 polubienie

Dziś włożyłam kurtkę zimową… :sob:

1 polubienie

To oko nieba

Na zrzutka jest zbiórka Zupy na Monciaku na ciepło dla Ukrainy https://zrzutka.pl/z2jzzb Słyszałam o nich, ale więcej nie powiem, bo nie wiem. …ktoś pytał na którymś temacie, jaką zdolność chciałbyś mieć to ja bym chciała, żeby można było pozbawić ludzi możliwości czynienia podłości.

2 polubienia

Widma Brockenu w całości nie zdarzyło mi się, ale samą glorię, czyli okrągłą, bardziej owalną niż okrągłą glorię - tęczę, to raz widziałem. W Bieszczadach w 68.
Za to obserwowałem z kilku metrów piorun kulisty, 11 lat wtedy miałem i stałem metr przed ścianą deszczu, suchym będąc, bo w plecy parzyło słoneczko. To, z kolei, było w połowie lat 70, między Piotrkowem Trybunalskim, a Częstochową. Też, mniej więcej w połowie drogi.

4 polubienia

Byłem na Brockenie, (tu dowód jakby co), ale widma Brockenu tam nie widziałem.

4 polubienia

Łąk górskich tlen
słowo telefoniczne,
jak by tego, ten…

3 polubienia

Efekt halo jest wtedy, kiedy do słuchawki lub innej telefonicznej francy ktoś się drze “Haloooo!” “Haloooo!”, ale rozmówca jest przygłuchy i nie rozumie o co chodzi …

halo

6 polubień

Za take halo, to w morde walo… :joy:

4 polubienia

A ja w tym roku widziuałem Widmo Brockenu z samolotu. Poniżej fotka, marna bo komórką ale jak się powiększy to widać cień samolotu otoczony aureolą ( w centrum zdjęcia)

5 polubień

Mam gdzieś podobne zdjęcie. Jak znajdę zapodam. Ciekaw jestem, jak to u mnie wyszło, bo już dokładnie nie pamiętam.

1 polubienie

Cud boski?

Zwykla fizyka. A,ze ludzie mają skojarzenia transcendentalne?

1 polubienie