Czy to jest normalne?

Jak typ do Ciebie wydzwania jak po raz kolejny mimo że nie reagujesz już trzeci raz… Co tutaj jest nie do zrozumienia kiedy ktoś Cię jawnie olewa? Czy to desperacja? Bo jeśli się nie słucha drugiej osoby w trakcie rozmów to czemu tak chce się utrzymać kontakt? W nadziei, że się zaliczy? Po pół roku to by odpuścił. Nie rozumiem mężczyzn. Czy Wy lubicie być traktowani z buta? To Was tak podnieca czy co? Boże, zero honoru. Jakby tak dziewczyna robiła to by była potraktowana jak ostatnia szm…ta.

Nie lubię sie powtarzać :yawning_face::pensive:
Zależy mu źle. Olewa też źle. Ogarnij się.

1 polubienie

To się nie powtarzaj i nie pisz tutaj ciągle. Z czym ja się mam ogarnąć? Ja mam wywalone. Na tamtego też. Skupiam się na sobie.

Pewnie dzwoni żebyś mu oddała 200zł które pożyczyłaś od niego… Są fora medyczne, infolinie dla osób z problemami emocjonalnymi etc - tam szukaj pomocy bo tu nikt sobie nie poradzi z Twoimi rozbuchanymi problemami które nota bene sama „produkujesz”. Powodzenia życzę

1 polubienie

To napisz mu choć smsa, że nie masz ochoty !na utrzymywanie kontaktu z nim ( odżałuj te 20 groszy) , albo z grubej rury pociśnij jeśli nie zrozumie: odpierdo…l się ode mnie. I koniec tematu.

@Andi Zmień strategię. Dzwoń sama, pisz, uprawiaj stalking🤪 sam odpuści…

Facet by tak długo nie czekał na zaliczenie cb… tysiąc innych lasek jest.

1 polubienie

No właśnie. Dlatego odpada taka opcja ale tym bardziej nie rozumiem skoro miał zawsze w d… co mu mówię to o co mu chodzi? Tylko opcja, że ma ciśnienie na bycie z kimkolwiek.

Jak się z nim nie spotkasz, nic nie napiszesz to my ci nie powiemy co w jego łbie jest. Ni e odbierasz tel i zadajesz pytania… Chce ci coś powiedzieć, my tego nie wiemy co. Nie pytam ile masz lat…

Ja miałam takiego, co dobre lata nie odpuszczał… :rofl:

Nigdy nie zrozumiem mezczyzn i teego ich uporczywego podrywu.

Nie zamartwiaj się. My też nigdy nie zrozumiemy kobiet. :rofl: :rofl:

1 polubienie

Ale Wam z natury mniej zależy. Kobieta koniec końców z reguły chce jednego mężczyznę. Do tego obciążenie genetyczne w postaci ciąży albo po prostu starość, która tylko działa na na niekorzyść. Za jakieś 10 lat albo mniej już nie zostanie mi żaden wybór bo będzie wybrakowany towar. Nikt 40-latek nie chce. chyba, że jesteś Jennifer Lopez.

Nieprawda, facetom też zależy, tylko na czym innym niż kobietom… :wink:

1 polubienie

Zaje b ało kafetełe

Tylko, że tam takie tematy produkowano żeby nakręcać frekwencję.
Skąd tu taki temat?
Czyżby zmiana narządu?

Zaraz chwilę po takim temacie pojawiał się temat
“Dlaczego faceci tak szybko odpuszczają?”

A jak ktoś napisał coś mądrego to go banowali.
Na polu walki zostawali tylko zdeterminowani wojownicy

hmmmm