Czy to jest przestępstwo?

@anon18020312 Trochę niewiedzy, trochę konserwatyzmu, nieco zacietrzewienia, odrobina syndromu oblężonej twierdzy… No i zobacz na Adama i Ewę: bardzo chcieli mieć wiedzę i bardzo źle na tym wyszli :crazy_face:

3 polubienia

Oni jak Harmonik chcieli jabłko. I jak tu dostali bana. A wiesz jak było z Ewą?

2 polubienia

@anon18020312 Znam wiele alternatywnych historii, ale Twoja z pewnością mnie zaskoczy. Dawaj!

1 polubienie

Nie ma żadnych alternatywnych historii. Bo tak, naprawdę, to nie Ewa była pierwszą kobietą. Była drugą. Ta pierwsza opuściła Adama i też zbuntowała się przeciwko Bogu, a później została kochanką pierwszego buntownika. To tak w telegraficznem skrócie. :stuck_out_tongue:

Harmonijny to ban-anami karmiony
Jak mu smakuje?

2 polubienia

Więc wąż nakłonił Ewę do zjedzenia jabłka…
-tssssy zjedz to jabłko będziesz piękna…
I zjadła…
Na to bóg się wk… i zakazał wstępu młodym do raju. Po pewnym czasie błąkają się Adaś i Ewka po ziemi i spotykają wężą… Ty hu ty zły straciliśmy przez ciebie raj a mnie bóg mówił że mam zapłącić krwią…
-tsssyss spoko nie przejmuj się… Wynegocjowałem dla ciebie dogodne miesięczne raty…

2 polubienia

Lilith :grinning::grinning:

1 polubienie

Bingo…, proszę pani… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

I z tego jabłka pierwszą wódę zaczęto pędzić. Niech żyją jabłka! :crazy_face:

3 polubienia

Z jabłka wino nie wódka. Ale sok do wódki i owszem.

1 polubienie

Jak nie, jak tak? A o calvadosie słyszał? A o sznapsie? Tylko, że to tak niedobre, że na wino przeszli. :crazy_face:

1 polubienie

Pisz o normalnej.

A ty piłeś kiedyś szwedzką wódę? Nie dziwię się że jak jechałem tam to zawsze znajomi zamawiali Polską.

1 polubienie

@birbant Tak, wiem o Lilith… Czyli potępianie kobiet niepokornych ma, niestety, długą tradycję… https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Lilith

1 polubienie

Normalną to się pije, a nie pisze. Spytaj kolegi @Devil to Ci powie… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Właśnie Lilith nie dała się pokonać. Ale i tak masz rację.

calvados i nie bluznij

Piłem to świństwo, Dużo wódek piłem.

1 polubienie

Się nie zna. Szwecja fajny kraj ale alkohole mają straszne.

1 polubienie

to nawet nie świństwo. Ale zarobiłem na każdym wyjeździe dużo. Za 0,7 słabej polskiej wódy dawali 300 koron

1 polubienie