Czy to jest w porządku, jeśli znajoma rozwódko-mężatka

nie chce mi samotnemu dać nr tel. do jej chyba samotnej koleżanki, z którą może byłoby nam bosko? Ona jest przepięknej urody, a ja super ciekawy gość…

Harmonik, ona sie z Toba droczy … Daj jej troche czasu.

Nabaknij, ze sie starasz zostac Przewodnikiem Ludzkosci.
Zobaczysz, ze od razu zmieknie …

5 polubień

Przedtem padnie ze śmiechu.

3 polubienia

Podryw na przewodnika ludzkosci … Calkiem oryginalne :grin:

A jak sie uda i bedziemy miec tu jakas przewodniczke? Tzn pare przewodnikow … :shushing_face:

3 polubienia

Oberleiter. :rofl:

Wie co robi :laughing::laughing::laughing:

1 polubienie

Odnoszę nieodparte wrażenie, ze harmonik znowu sobie nie pochędoży… :rofl:

2 polubienia

Ja myślę, że Harmonik niedługo przyzna sobie tytuł Nadprzewodnika Ludzkości i będzie lewitował jak kawki, bociany czy inne jerzyki.

6 polubień

Nadnaczalnika… :rofl:

2 polubienia

Może misterem Uniwersum jeszcze zostanie🤣

3 polubienia

Uroda przemija podobnie jak inne rzeczy na które się każdy łapie. Skoro masz tyle wiadomości to prościej działać bez pośrednika, chyba że znajoma zazdrości koleżance

1 polubienie

Chroni ją. Dziwisz się?

1 polubienie

Harmonik, a ja podejrzewam, że ta znajoma pewnie sama się w Tobie podkochuje i dlatego utrudnia Ci kontakt ze swoją koleżanką. :thinking:

5 polubień

Niech bierze obie na raz. Sprawiedliwie będzie… :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Już sama publikacja takiego pytania, nie wspominając już o próbie zdobycia kontaktu posługując się osobą trzecią, świadczy o mieciu w podogoniu fundamentalnych zasad w stosunkach międzyludzkich, braku taktu, ogłady i … kurła wszystkiego.

.chapeau bas.

1 polubienie

Ale bym się uśmiał, jakby ta koleżanka zaprosiła go na obiad z solidną golonką… i piwem… :crazy_face:

2 polubienia

To na przystwake.
Porem pieczyste z barana :wink:

1 polubienie

A na koniec harmonijne jabłuszko… :rofl:

To mial byc harmonijny baran? :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Trzeba porządnie zjeść, co by wsuwy też porządne były, Po samych jabłkach, to najwyżej sił na ściągnięcie kaleson wystarczy, :crazy_face:

1 polubienie