Czy to normalne?

Witam, mam problem z odpowiedzią na pytanie i mam nadzieję że mogę liczyć na waszą pomoc.
Jakiś czas temu a dokładnie w noc spadającyd gwiazd miałem plan spędzić ten wieczór z dziewczyną pod gołym niebem ale wtedy powiedziała mi że umówiła się tego wieczoru z koleżanką stwierdziłem no ok to niech idzie po czym okazało się że noc spadających gwiaz spędziła na lotnisku z koleżanką i 4 innymi
gośćmi o niczym mi nie mówiąc chociaż pytałem z kim idzie bo oczywiście gdybym wiedzial pojechałbym z nią tym bardziej że chciałem spędzić z nią ten wieczór napiszcie proszę co o tym sądzicie bo ona powiedziała że to nic takiego.

Skoro koleżanka naprawdę była, to nic takiego…

W tym ambaras, by oboje chcialo na raz. Jak to mawia klasyk.

1 polubienie

Czyli gdybys miała plany wyjść z chłopakiem na wieczór spadających gwiazd a on powiedział by ci że idzie z kumplem na piwo po czym poszedł by z 4 koleżankami i kumplem zatajając przed tobą fakt że bedzie inne towarzystwo żebyś została w domu stwierdzilabys że nic się nie stało takiego tak mam do tego podchodzic?

Oczywiście. Chyba, że chłopak jest “na poważnie”.

@Anonimowo Uważam że jeżeli by jej na Tobie zależało wzięłaby Cię na wypad z resztą znajomych. Jeśliby to byłyby same koleżanki to jeszcze rozumiem, ale jeśli towarzystwo mieszane i bez Ciebie to raczej słabo z jej strony…

4 polubienia

Jej życzenie spełniło się zanim gwiazdka spadła :stuck_out_tongue_winking_eye:

@Anonimowo Jest jeszcze ważna kwestia. Czy Wy jesteście parą czy to niezobowiązujące koleżeństwo? Bo jeśli zwykłe kumplowanie się to rzeczywiście mogła już wcześniej być umówiona z innymi ludźmi, ale to nie zmienia faktu że mogla Cię zabrać ze sobą…

2 polubienia

Jesteśmy parą od ponad 2 lat

Nigdy nie przyszłoby mi na myśl - w takiej sytuacji - zapytać kogoś, obcą osobę/osoby co o niej myśli. Tu jest ważne co was łączy, jakie relacje a nie suche, realistyczne opisanie sytuacji w kilku słowach.

3 polubienia

Co tu się zastanawiać - wybrała inne towarzystwo niż Twoje wiec nie zależy jej zbytnio na waszej relacji. Jeśli Ci pasuje być drugim lub trzecim w kolejności „ważności” to ok ale jeśli nie to sprawa jest prosta.

3 polubienia

Nie odwzajemnienia twojego uczucia. Życie :pensive:

1 polubienie

Widocznie mniej romantyczna niż TY, nie wiedziałeś tego wcześniej? Mnie by taka sytuacja sparaliżowała na tę ‘miłość’.

1 polubienie

Jasne,że nic takiego.
Spadające gwiazdy to tylko perseidy i życzenia z nimi związane nie spełniają się.
Nie znasz dziewczyn?
Może chciała zobaczyć Twoją reakcję?
/Perseidy 2020 w nocy 12 sierpnia. W czasie maksimum Perseid na niebie zobaczymy nawet sto spadających gwiazd na godzinę! Sierpień to najlepszy miesiąc do obserwacji tzw. spadających gwiazd./

1 polubienie

Proponuję żebyście szczerze pogadali o tej sytuacji…

Absolutnie normalne.
Poki dziewczyna sie nie zakocha,romantycy będą ją nudzić i bedzie szukala takich okazji by tylko sie od nich uwolnić.
Byle sie działo i byle było wesoło.Jedyne co mozesz zrobić to okazać troche obojetności.