Czy to prawda że ekrany typu amoled w smartfonach już po roku są wypalone?

Ja się dość dawno sparzyłem do motki. 2 podejścia i 2x dno pierwsza to v8 a druga to któraś z serii e

1 polubienie

Ja mam dolby atoms w Samsung.
Mój model to A10.

1 polubienie

Ja właśnie tego nie mam a im więcej opcji dźwiękowych tym lepiej. Dobrze że w Spotify i samym telefonie są equalizery.

1 polubienie

Kurcze przekątna ekranu idealna ale bateria i rozdzielczość ekranu mocno średnie.
Widzisz coś na tym pod gołym niebem?

1 polubienie

No właśnie widzę. Mało tego. Nie muszę używać okularów. Odczytam i napiszę smsa. Nie muszę jeszcze puszczać głosowych :wink:

Skoro już jesteśmy w tym temacie.

Napiszcie mi, co z tym Chrome? Radzą aby z komputera ją odinstalować. Ma jakieś ogromne luki w bezpieczeństwie?
Od dawna korzystam z wersji mobilnej. Czasem jednak lapka używam. Mam go już dość. Kupiony z oryginalnym Win.10 to badziewie samo instaluje programy, aplikacje. Na uj mi to wszystko? W 7 ce potrzebna była zgoda.
No. To ja już zmykam. Proszę o rady :grin:

1 polubienie

Co tu mówić. Chrome to monopolista. Ludzie z lenistwa z tego korzystają bo jest zainstalowany od początku i szybki. Za to bardzo pamięciżerny.
Luki są regularnie łatane.
Ja go używam na laptopie bo wersja stacjonarna posiada ublocka. I tam to działa.

Na telefonie wolę Operę. Bardzo funkcjonalna, blokuje reklamy i ma opcję oszczędzania danych gdy korzystamy z LTE a nie wifi.
Ewentualnie Edge.

1 polubienie

Zależy jaką w lapku masz pamięć. Jak masz nie mniej niż 4gb zostaw. Jak mniej zainstaluj operę. FF teraz też za bardzo wodotryski ma a EDGE no nie będę brzydko pisał.

1 polubienie

Nie