Czy to prawda że ekrany typu amoled w smartfonach już po roku są wypalone?

Kolory piękne ale co z tym wypalaniem statycznych elementów (paski narzędzi, zegar itp)?

Taka bieda że nikt nie ma amoleda?

W jakim sensie wypalone?

Mój ekran.

Długo go masz?

2 lata temu kupiłam w komisie.
Służy mi tylko do zabawy w necie :wink:
Jest częściej eksploatowany, niż ten do rozmów telefonicznych.
Samsungi mają małą pojemność akumulatora, za to ekran, grafika, wyrazistość 1 klasa.
Lepszy kąt widzenia i sprawdza się w nasłonecznionym miejscu.
Co kto lubi. Dla mnie z tego powodu jest to marka nr.1

2 polubienia

Ja się zastanawiam nad kupnem Realme 8 ale dużo siedzę na necie i boję się że ten ekran nie da rady i będzie po kilkunastu miesiącach do dupy.

1 polubienie

Przecież ten telefon który mam, liczy sobie co najmniej 4 lata. Nie widzę żadnych zmian. Nic tak nie eksploatuje androida jak internet, słuchanie muzyki z You Tube. A do tego mi właśnie służy.

1 polubienie

Ja chcę coś nowego bo ten co mam jest co prawda fajny ale za duży. Źle się go nosi. I ciężki bo ze szkła na placach.
Zastanawiam nad czymś tańszym, także z dużą baterią i głośnikami stereo. Motorola g8 power lub Poco M3. Bo fajnie by było odpalić muze i postawić sobie telefon na półce by grał dobrze bez słuchawek.
Ten Realme 8 jest dobry ale brak stereo.

1 polubienie

Bzdura. Mój ma 2 lata i zero martwych punktów.

1 polubienie

Ale pewnie używasz tylko do gadania.

No własnie troszkę inną mam opinię. W moim bateria trzyma 2-3 dni a w xiaomi tragedia.

Sprawdziłam ten telefon. To jakaś nowość na naszym rynku. Cena przystępna jak dla mnie.
Jest jedno ale.
Jeśli zechcesz go sprzedać, naprawić, zamienić, to ewentualny kupiec będzie się wahał. Firma mało znana.

Najlepsze na baterii są Motorole i budżetówce typu Poco M3.

Internet,gadanie nawigacja.

1 polubienie

Realme?
Nie taka znów nowość. Skutecznie walczą o klienta z Xiaomi.

To co to za model?

Z Motorollami miałem żłe doświadczenia. A Poco nie kupię bo ten typ zawsze ma udziwnienia itp. Najgorsze problemy miałem z… huawei. Nie chciał z głośnomówiącym w samochodzie pracować.

1 polubienie

Sprzed 2 lat A50

1 polubienie

Taka Motorola g8 power choć już dość stara ma czystego androida, stereo i bardzo dobrze trzymającą baterię. I dolby atmos. Poza tym telefon jest szybki. Brak durnych śmieciowych apek. Dla kogoś kto nie gra idealny.

I nie jest duża. “Tylko” 6,4 cale.
Mój obecny na 6,7 i nie mieści się do kieszeni :rage:
Etui go jeszcze powiększa…

1 polubienie