Czy to prawda, że ludzie w oczywisty sposób rodzą się zarówno

do biologicznego życia, jak i do biologicznej śmierci, którą w tej sytuacji nie powinni traktować jako dopustu bożego, jako największej tragedii, bo co to znaczy 100 lat ludzkiego życia w stosunku do wieczności, a można sobie wyobrazić dużo gorszą śmierć od takiej szybkiej?

  • Nieprawda
  • Prawda
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Piłeś - nie pisz

2 polubienia

Nie widzisz, jak dużo mądrości można sobie ode mnie przyswoić?

Całą rodziną w jednej chwili przenieśli się do lepszego świata, oprócz pracującego…

Po prostu jakieś debile nie wiedziały że tam idzie przewód z gazem i go nieharmonijnie przewiercili. Polecą głowy w tej firmie.

1 polubienie

Życie jest ryzykiem…

A ludzie; szujowato nieharmonijną patologią…

2 polubienia

Ja prdl…:woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:

nie poleca glowy
od lat nie istnieje cos takiego jak dozor techniczny

Istnieje, niestety wydaje kuriozalne zalecenia i decyzje. Otóż: moja szkoła istnieje od ponad 100 lat, codziennie odbywają się lekcje, dzieci chodzą/biegają po schodach i jest OK. Ale jak chcemy zorganizować zimowisko (6 h dziennie, bez noclegów), to KO musi wydać zgodę, a do tego trzeba m. in. strażaka. Otóż strażak zdecydował, że w tym budynku nie można prowadzić półkolonii czy zimowiska bo… są drewniane schody. Musimy albo wymienić schody, albo kupić preparat antypalny i pomalować nim te nieszczęsne schody. Preparat wychodzi drożej niż nowe schody. Cóż zimowiska nie będzie :frowning:

1 polubienie

@gra dozor techniczny?ma obowiazek ograniczyc ryzyko szkody
to sa procedury wsakzujace
podalas przyklad szkoly? typowa dupokryjka czkowieka, ktory sie nie ruszy w teren a jego biurko niejednego przezyje
myslenie kategoriami, skoro stalo to sie nie rozleci? co bedzie jak samolot spadnie?
tu juz masz urzednika, ktory bedzie siedzal
i sie odkupka w stolek/fotelik i bedzie mu cieplo w 4litery?