Czy trzeba mieć 45-60 lat aby uwielbiać ABBĘ?

Jestem zupelnie obok tego świata na moje życzenie… Domyslam sie, ze ten osobnik poniżej przypomnajacy kukłę względnie pajaca wygral to widowisko.
Piosenki nie słyszałem.
Dla mnie to show sie zakonczylo gdzies na Aleksandrze Rybaku.
Daj znac, jak cos się zmieni.

Nie trzeba. :wink:
Moja nastoletnia córka również ich lubi …

1 polubienie

Nie znam onego"Rybaka" :shushing_face:
Piosenka na tle innych,była znośna.Oczywiście nie ma mowy o jakiejkolwiek przebojowości bo to skutecznie wyrugowano grubo ponad 20 lat temu.
Gdyby ktoś mnie skazal na bycie jurorem,piosenka[piosenka?] zmieściłaby się w “top-5” :innocent:
Lubię bawić się w wyłapywanie nieco fajniejszych rzeczy.Tak jak kiedyś z reguły były to numery z Francji,Irlandii,czasem z Włoch,czasem Szwecji tak tym razem chyba tylko Łotysz.I w bólu ale ewentualnie Portugalia…Tyle geograficznie zapamiętałem.
Muzycznie,jedynie głos Łotysza.

1 polubienie

To Ci tego Rybaka przypomnę. Zdaję sobie sprawę, że nie każdemu może się podobać, ale według mnie wtedy to zwycięstwo mu się należało.

O samej piosence sie nie wypowiadam, ale tu się dla mnie Eurowizja skończyła.

1 polubienie

Z dedykacją dla córki! Przekaż,proszę :wink:
Taka błahostka a ile w tym uroku! Plus sympatyczny humor[Bang! Crash!]
Ile razy zbiera mi się na tęsknoty,tyle razy lubię sobie popatrzeć na ten klip.Uroda,stroje,uśmiech…I wystarczyło!

1 polubienie

Coś mi kołacze ale…Wybacz bo leci…ABBA z wczorajszej płyty :innocent:
Pózniej…

1 polubienie

Bez wiekszego wrażenia ale oczywiście gdyby to było dzisiaj,powinien wygrać bez głosowania!
Była w tym jakaś melodia choć…co ten chłopiec robił w barwach Norwegii???
To tak jakby nasze Zakopower wysłać do prezentowania Wysp Marshalla…
Zdaje się że były kiedyś takie zapędy by wszystko mieszać dla samego mieszania…

1 polubienie

Mogła na Tobie nie zrobic wrazenia.
De gustibus non discutantum czy jakoś to szło.
Mi sie spodobala a juz z pewnością nie było w moim mniemaniu wtedy nic lepszego. Folk i muzyka etniczna to jest to za czym poluję ganiając po calym świecie czy to wirtualnie czy w życiu realnym. Trudno mi by było wymienić kraj, którym się muzycznie nie interesowałem. Może Surinam? Brunei?
U Rybaka akurat mamy elementy folkowe bardzo ładnie wkomponowane w całość.
On tak raz w Norwegii a raz na Białorusi. Rodzice z zawodu muzycy wyemigrowali. Co teraz porabia nie wiem. Dalszej jego twórczosci nie znam, ale udzielał sie muzycznie, nawet miał pewne międzynarodowe sukcesy.

1 polubienie

Byl moment w tej prezentacji,który zapachniał mi Irlandią.Tym bardziej gdy zobaczyłem tancerzy.Ci jednak,miast tańczyć,zaczęli robić pompki :roll_eyes:

1 polubienie

I teraz można zadać pytanie… co poszło nie tak?

Pytasz odnośnie Eurowizji? Ten świat już nie nalezy do mnie. Jest tyle ciekawszych tematów. Teraz to niech się oni o mnie “starają”.
Mam kilka takich fragmentów ukladanki na które juz kompletnie nie zwracam uwagi. Nalezy do nich m.in. polska piłka nożna. Ale to juz inny temat.
No chyba, że Cię źle zrozumiałem…

1 polubienie

Pytam co poszlo nie tak że z Eurowizji zrobilo się takie coś…

Pozwól ze odpowiem…
Poprawność polityczna która działa identycznie jak w przypadku miss world
Jedno wielkie KLAMSTWO

2 polubienia

Swiat porzebuje widocznie panoptikum skrzyzowanego z XIX wiecznym cyrkiem?
Albo organizatorom tak się wydaje?

Jaka tam poprawnosc?
“Kasa, misiu, kasa”
Formula festiwalu jednak jest przestarzala, sposob glosowania kontrowersyjny to pakują dziwożony i dziwomężów w nadziei, że ludzie na to popatrzą.
Efekt jest taki, że w zalozeniu konkurs piosenki zamienil sie w konkurs, kto dziwniej i gorzej…

Akurat z tej wypowiedzi nie wynika żadna “kasa”

Jednak wynika. Dobrze ponad dwie dekady temu Eurowizja byla na skraju bankructwa. Zmieniono wtedy regulamin glosowania i postawiono na cyrk.
To się nie stało przypadkiem.