Czy u was też wróciła zima?

No to co, ze abdykowal? Do emerytury sobie dorobił, a teraz zajmie sie ulubionym: praca zdalna.
I nowy program “Wesoly PiSautobus” będzie promował. W zaprzęgu, z braku benzyny i gazu, Kurski z Ziobrą, a jako woźnica ojdyr Rydzyk.
Melodyjka juz jest.

3 polubienia

Sorry taki mamy klimat. U mnie pogoda spacerowa. Sporo ciemnych chmur, wiatr i 18 st.

3 polubienia

W lecie Lecie leciwemu latororośl latała :thinking:

.lata mi to.

:crazy_face:

4 polubienia

Latami na to czekałem… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

I lata całe przeleciały.
Letnie piwo będziesz pić?

3 polubienia

Cooo…? A nigdy w życiu…!!!

2 polubienia

Zwlaszcza latem :wink:

3 polubienia

Zbliża się wieczór, a więc Noc Kupały. Czy ktoś z Was wybiera się do lasu szukać kwiatu paporoci? Tylko dzisiejszej nocy można go znaleźć.

1 polubienie

Gdzie ja tu las znajde? Nie mowiac juz o paprociach?
A impreza u mnie na swieteg Jana. 24 czerwca. Ogien i pioruny. I do tego wolne…
Te wszystkie przepiekne rzezby ida niestety z dymem. A od ubieglej soboty Alicante nie spi …

1 polubienie

Noc świętojasńska o której piszesz, to coś innego niż noc Kupały. Noc świętojańska jest wprowadzona przez kościół, żeby zagłuszyć piękną pogańską noc przesilenia letniego i nie jest związana z bogiem miłości (Kupałą), tylko z Janem Chrzcicielem. To są dwa zupełnie różne święta :wink:

3 polubienia

To ja wiem. Święto zagrabione.
Tym niemniej tu nie ma niczego co by las i paprocie przypominalo…
Wiec na bezrybiu i osmiorrnica ryba :wink:

1 polubienie

Ten pył jest i u nas!

1 polubienie

Przecież jezdem psychiczna!!! :joy:

1 polubienie

Wreszcie…

1 polubienie

Bardzo przyjemny chlodek był. I mocno wiało. To dziś o 11.14 wiosna odlatywala za morze. Widziałam. Jutro juz bedzie ciepło, jak lato się rozpakuje.

3 polubienia

Wszyscy są tylko nie wszyscy zostali jeszcze zdiagnozowani…

4 polubienia

Medycyna poczyniła poza tym takie postępy, że nie ma już żadnego zdrowego człowieka …nie wiem co to za różnica, czy chory psychicznie czy fizycznie. Ludzie to się i raka wstydzą, bo ludzie so wredni :confused:

2 polubienia

Albo diagnoza niewlasciwa?:wink:

2 polubienia

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: