Czy umiał(a)byś coś dobrze zareklamować?

albo szybko zareagować w raze potrzeby?

Tak jak meksykański browar produkujące znane na całym świecie piwo “Corona”?
Aby nie identyfikować ich piwa z wirusem, zmienili szybko nazwę :rofl: :rofl: :rofl:

6 polubień

Alkoholu reklamować nie trzeba.

2 polubienia

DZISIAJ NIE!
Jestem w dołku według BIORYTMÓW… :sleepy:

1 polubienie

Rzucę ci linę :sunny:

2 polubienia

To Corona jest z Meksyku? Ale jaja.

1 polubienie

Etykiety z Koronavirus 40% też już są, bodajże w Czechach. Pewnie idą jak świeże bułeczki…

1 polubienie

Ponieważ nie znoszę wystąpień publicznych to do reklamy też bym się nie nadawała. Ale ebolkę bym sobie chlapnęła… :grin:

1 polubienie

Daj se spokój z tem meksykańskiem zazjajerem. To takie samo świństwo, jak ta ichnia tekila jest.

2 polubienia

Dobrze wiedzieć, nie kupię… :rofl:

1 polubienie

Na tequila to nie narzekaj. Tylko musi byc oryginalna.
Wiekszosc trunkow dostepnych na swiecie to mezcal udający tequila (jak z robakiem to na 100%), czyli jakbyś podly bimber zamiast wodki belweder podal. Co do piwa to sie zgadza, pic sie tego nie da. Nawet do plukania wlosow niespecjalnie sie nadaje.

1 polubienie

Jak zobaczyłabym robaka to bym się przejechała… :money_mouth_face:

1 polubienie

Jest i mezcal ze skorpionem, ale bardzo ciężko kupić w cywilizowanym świecie…

1 polubienie

tequila tez jest mezcalem, ale nie kazdy mezcal to teqiula.
w moim cywilizowanym swiecie ogolniedostepna jest tylko jedna nadajaca sie do konsumpcji, zeby kupic cos innego to trzeba pogrzebac w necie, ale to ze wszystkimi alkoholami - przy bliskosci kolonii angielskich gdzie pija wszystko byle kopalo i bylo tanie sklepom w drozsze wynalazki nie oplaca sie inwestowac i zamrazac pieniedzy w takowych.

1 polubienie

A co jest mezcal?

1 polubienie

meksykanski bimber z agawy

2 polubienia

Reklamuje siebie i dobrze mi idzie :stuck_out_tongue_winking_eye: więc dam radę zareklamować wszystko :joy:

2 polubienia

Myślę że odnalazłbym się w tym :wink:

1 polubienie

Dobrze,że nie LINA …

:innocent:

1 polubienie

No właśnie obawiam się, że nie. Smutna prawda jest taka, że można mieć rację, ale nie potrafić do niej przekonać innych. Z drugiej strony ktoś inny może nie mieć racji, ale umieć przekonywać innych ludzi.

1 polubienie

W moim domu była kiedyś agawa. Szkoda, że jeszcze się napitkami nie interesowałam…