Czy unikanie nawet lekko dwuznacznych rozmów z płcią przeciwną pomaga w tym, że będziemy traktowane poważnie?

Z reguły słyszę, że jak będę zbyt neutralna to nie nawiąże się coś więcej niż koleżeństwo i typ się po prostu zniechęci. Ale czy flirt od razu jak się kogoś słabo zna jest okej? Jak to jest odbierane przez mężczyzn? Nie myślą, że ona tak z każdym i że zbyt ,chętna"? Nie chce być opacznie zrozumiana. Inaczej… Co powoduje, że uznajecie kobiety za ,łatwe"? To chyba też zależy od osoby bo znałam takiego co nazwał dziewczynę łatwa bo się calowali na pierwszej randce. Pomijam, że po prostu nie flirtuje. Nie idzie mi to naturalnie. Musiałabym się zmusić albo by mi się musiał mega ktoś podobać.

Zadajesz trudne pytania. Miłośc jest sprawą indywidualną, zależną od charakteru, osobowości, temperamentu, wychowania. Wiele rzeczy ma wpływ na to jak tworzymy relacje i nawiązujemy znajomości. Trzeba się po prostu… dopasować. Swoje szanse zwiększasz będąc towarzyska i otwarta.

Co powoduje że facet uznaje laskę za łatwą? Na pewno zachowanie. Jeżeli laska skupia się tylko na facetach, seksie i rozrywce to wstępnie można uznać że jest łatwa.
Dwuznaczne rozmowy to normalka. Ważne by zbyt szybko nie stały się chamskie, nachalne i obraźliwe.

1 polubienie

A po dwuznacznych rozmowach nie uzna? Dla mnie taki co od razu na portalu pisze dwuznacznie i tak szuka takich łatwych i na raz.

No właśnie, każdy szuka kogoś innego.
Mnie to by zależało na fajnej, mądrej lasce z poczuciem humoru. Nie zaczynałbym od dwuznacznych tematów. Raczej o muzyce, zainteresowaniach, podróżach.

1 polubienie

Koniecznie zapytaj jakie słuchawki ma :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

@Andi, a Ty w “żywych” nie gustujesz? Ograniczasz się tylko do portali?

1 polubienie

Prawda. Takie które używają tanich słuchawek nie przyjmę do znajomych.

Wyrzuciłeś mnie ze sp…
Why :cry:
Bidoty nie tolerujesz? :cry:

1 polubienie

Ciebie nie. Ale obiecaj że w tym miesiącu zakupisz droższe słuchawki XDDDDD

1 polubienie

Ile za taką “miejscówkę” zapłacić muszę?

Wystarczą słuchawki w cenie od 400 zł.

1 polubienie

Miałam w sklepie dość niezręczną sytuację.
Jakiś rok temu wchodzę do sklepu rtv, rozglądam się i nagle doskakuje do mnie sprzedawca. Czy mogę pani w czymś pomóc?
W sumie tak. Chciałam nauszne słuchawki lepsz…
I w tym momencie facet obraca sie i sruuuu do regału. Podaję jakieś, zaczyna chwalić basy i coś tam jeszcze, zauważam cenę (499zł), kręcę nosem niezadowolona, ten pomyślał,że chcę jeszcze lepsze (droższe) i znowu do tej wysokiej półki ppdchodzi.
Nagle się odzywam do niego.
Proszę pana, proszę się tak nie nadwyrężać, może coś z niższej półki? Coś tańszego?
Nie dał mi pan na początku dokończyć zdania, chodziło mi o lepsze słuchawki od tych, które mam w domu i kosztowały góra 80 zł.
Aaa, to proszę sobie poszukać tam na sklepie…

2 polubienia

Taniochy promować nie będzie. Kupujesz na własną odpowiedzialność.

1 polubienie

Te drogie mają za plecami, te tanie leżą na regałach sklepowych. To już wiem.
Odpuściłam sobie, już raz chciałam mały, biały telefon i urobił mnie na iPhone, nigdy więcej.

@Andi sorki, że ja o słuchawkach.
W rewanżu jakiegoś chłopka Ci znajdę :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jak sie sprawuje YouTube Vanced?

1 polubienie

Okey. Nie miałam okazji poszaleć jak lubię, wrzucałam na kartę SD kilkanaście piosenek na zamówienie.
Może dzisiaj podaruję sobie odrobinę luksusu.

1 polubienie

Nie mam gdzie poznać na żywo. Z resztą i tak nie zagadałabym pierwsza do takiego, a na żywo i tak mi ciężko kontynuować rozmowę z obcą osobą. W internecie jest łatwiej. Choć w sumie… ja mam cyniczne podejście do relacji.

1 polubienie

Co to?

Nie musisz nikogo zagadywać, zawsze ktoś to zrobi.
Od kilkunastu miesięcy nie pracuję i bardzo rzadko jeżdżę autobusem, kiedy robiłam to codziennie, poznałam kilka fajnych osób ( też jeździły do pracy).
Miesiąc temu idę przez rynek, a z oddali ktoś macha do mnie i uśmiecha się. Poznał mnie i nasze krótkie rozmowy, fajny chłopak (30 lat).
Do czego zmierzam. Zwykła jazda autobusem może być miejscem spotkania kogoś fajnego.

1 polubienie