Czy w czasie korzystania z internetu robicie coś jeszcze?

Ja muzy słucham, jem, czasem gadam przez telefon, oglądam kątem oka tvn24.
Zaczepia was ktoś z rodziny? Towarzyszy wam zwierzak?

2 polubienia

Robię dziesięć innych rzeczy. Muzy słucham, siedzę na ogrodzie, pilnuję kotów, rozmawiam z kobietą, odpisuję na maile, w przerwach rozwiązuję kolegi zadanka, układam swoje, wypatruję wilgi, bo mi jeszcze śpiewa a w tym roku nie widziałem, piję kawę, wcześniej piwo i odganiam się od czasu do czasu od jakichś latających gadów … Jedną rzecz robić to kompletna strata czasu by była. Bym się nie wyrobił.

4 polubienia

w domu samo sie nie posprzata, nie ugotuje o prasowaniu juz nie mowiac.
na szczescie jest zmywarka i pralka to troche czasu na internet i ksiazke zostaje.
a zwierzak czyli kotka byla pierwsza do komputera :slight_smile:

2 polubienia

Kobieta pewnie mówi - qrwa zamknij to yebane pytamy :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mam otwartych kilka okien.
Częściej piszę z rodziną, tu na forum, kątem oka czytam wiadomości. Poza tym biegam po zagrodzie tu i tam, co mam zrobić- robię.
Od kilku miesięcy wolę pisać z telefonu, w każdej chwili doskoczę, zajrzę, napiszę, odpiszę i inne takie.
Laptop ma ten minus, że pół stolika zastawia i nieproszeni zaglądają jednym okiem :rofl:

3 polubienia

Też tak mam. Coraz częściej telefon.

1 polubienie

ja rano telefon, bo drugim okiem telewizyjny serial “koronawirus i my” :cowboy_hat_face:
ale pozniej to juz odpalam lapka. czasem jak wychodze z domu to telefon.

1 polubienie

U mnie lapek tylko do filmów i zrzucenia czegoś na usb.
No i jak telefon sie ładuje.

1 polubienie

Początki miałam trudne, maleńki wyświetlacz, widoczność całości witryny ograniczona, pisanie jednym to kolejne trudne wyzwanie, na 2 paluszki pyk pyk i post szybciej wskakuje.
Jednak telefon lepszy, wszedzie z nim można iść, nawet leżąc w łóżku swobodnie się pisze i nikt mi za uchem nie ględzi - znowu przy kompie siedzisz …

1 polubienie

Telefony są teraz duże. 6,5 cala to standard. Mój ma 6,2 cala. Czasem używanie jedną łapą jest trudne. Tak sie da tylko odebrać połączenie :slight_smile:
Strony powinny mieć paski narzędzi i nawigacji na dole.

1 polubienie

Czasem tak, ale telefony mają opcję pisania jednym palcem- kciukiem.
Wystarczy zrobic ustawienia na klawiaturze.
Sprawdziłam, masz większy ekran, ja 5.1.

1 polubienie

Wiem ale ja jakoś wolę 2 łapami działać.
Odbieranie połączenia lub przewijanie stronek robie oczywiście 1 ręką. Jedynie piszę dwoma.

1 polubienie

Czytam.Przede wszystkim.
Potem slucham.Bo czasem mi sie wydaje bałwochwalczo ze juz wszystko slyszalem…Bzdura!
A potem…Tesknię.

Dlatego tak szybko posty nabijasz.

No.

1 polubienie

Wszystko
Szkoła praca WC obiad śniadanie zasypianie nawet śpię czasami korzystając z internetu gdy zapomnę wyłączyć.

Jesteś no-life?

Nie. Zachowuje się jak każdy. Prawie każdy xd

Gdy nie jestem sam w domu, to słucham TV. Czasem pójdę się napić wody, zrobić kawę lub do łazienki.

Natomiast porażką okazał się pomysł, by korzystać z internetu i jednocześnie słuchać radia.

mozna i radia sluchac - pod warunkiem, ze leci muzyka.

1 polubienie