Czy w Pisie znajdzie choć jeden kandydat na ważny urząd w państwie, który by nie miał czegokolwiek na sumieniu?

Banaś, Morawiecki, Ziobro, Kujda, Kuchciński, Kaczyński, Szyszko, Piotrowicz, Przyłębska, Macierewicz - naprawdę nie macie tam nikogo, do którego NIKT się nie przyczepi? Kto będzie naprawdę kryształowo czysty, bez żadnych ciemnych plam na życiorysie?

Chcesz znalezc krysztalowo czystych politykow?
Chyba na Venus,albo Marsie.

3 polubienia

Taką liste kiedyś publikowano w przypadku Samoobrony.Sam kryminał…
Bardziej od wyzej wymienionych,zawiódl mnie imć prof.Gliński.
Jakies 7-8 lat temu,lubilem go sluchac,lubilem czytac…Czlowiek jakich malo w polityce,myślałem…
Ale partia polityczna nie toleruje ani inteligencji,ani tym bardziej,samodzielności.Dyscyplina partyjna jest jak zołądek.Przyjmie,przetrawi i posle do wysrania…
I tyle z pana profesora zostało…

3 polubienia

Nigdzie chyba nie ma takiego…

No to przyczep się do Kidawy-Błońskiej! Albo posła Brejzy.

1 polubienie

Na pierwsza zamierzam glosowac!

1 polubienie

Jak każdy porządny człowiek!

1 polubienie

Czysta to może wódka być. Albo dziewica. Na każdego człowieka można znaleźć paragraf. PiS swoje afery zasypuje socjalem. Nie każdy ma tvn24 bo to kablówka jest. Natomiast każdy odbiera tvp.

1 polubienie

Ojjj, niedlugo musze sprzatnac… :sweat_smile:

1 polubienie

@elsie sprzątanie Polski będzie po 13 października. Trzeba, jak to mówił marszałek-lotnik Kuchciński, odszczurzyć kraj.

1 polubienie

Ja donikogo sie nie czepiam,
Uczfiwy polityk,to utopia,nie tylko w Polsce.

2 polubienia

No bo jak ma czlowiek byc uczciwy jak sam nic nie moze bo chodzi na smyczy dyscypliny partyjnej?
Roznica jest tylko taka ze jeden bedzie kradl z bólem serca a drugi z wielką radością.

2 polubienia

Dobrze powiedzianeknic dodac,nic ujac.

1 polubienie

Tez mysle, ze wczesniej sie do tego nie zabiore…

Nie wiem, jak TVN24, ale moja mama bez kablówki i satelity też tę stację odbierała - jestem pewna, bo nie raz oglądałam. A już TVN też odbiera każdy.

Nie ma, ani w Pisie, ani w żadnej innej partii i to nie tylko a Polsce.
Afery zaczynają się już od stanowiska wójta, a co dopiero góry jakiejś partii. Może tylko sołtysi są od nich wolni? A może też nie?

1 polubienie

@gra więc siłą rzeczy narzuca się pytanie: dlaczego afery zmiotly poprzedni rząd A ten nadal ma poparcie mimo afer znacznie liczniejszych i znacznie większego kalibru? Czy faktycznie tylko kasa albo jakieś “wartosci” się liczą dla wyborców?

Znalazłby się… ale jak nim rządzić bez haka w zanadrzu?

1 polubienie

Myślę, że to nie afery zmiotły poprzedni rząd. Ludzie chyba byli zawiedzeni i wybrali nowych licząc na zmiany. Dla wielu wyborców liczy się stabilizacja, lepsza codzienność, dostęp do pracy, godziwa płaca. A to co się dzieje na górze… nie ma polityka gdzieś nie umoczonego.
Mieszkam z dala od Warszawy, stąd też pewnie niewiele wiem co się tam dzieje, bo mediom, ŻADNYM, wierzyć nie można, ale przez wiele lat widziałam co dzieje się we władzach Poznania. Afera goniła aferę. Zapewniam Cię, że prezydent miał kupione media lokalne i podległe sądy. Wiem, jak w imię własnych interesów prezydent miasta wykończył dobrze prosperującą spółkę - własność miasta.
Dużo by można pisać na ten temat :frowning:

4 polubienia

To nie tylko w Poznaniu.

2 polubienia