?
Bo mi się niestety nigdy nie nudzi. ![]()
Czasem lubię się nudzić
Czasem, jak sasiednia sardynka w podroznym fotelu obok z namietnoscia studiuje jakąś grę, a ksiażka na podroz okazuje sie byc nieco nudnawa?
_ / _ _ _ _ / _ _ _ _ _
Gdy przy piecu się natrudzi
Lepiej palindroma rozwiąż a nie się nudą zajmujesz … ![]()
Świetny palindrom! ![]()
Jak się pomarudzi, to nikomu się nie nudzi…
Nigdy.
Po raz ostatni,chyba zaraz po 8 klasie…Ale to tylko 2 chyba, tygodnie ![]()
Jednostka siły części nogi,
stan leniucha to błogi.
Nie mam na to czasu ![]()
Co to jest nuda?
Nie wiem. To chyba zależy od wychowania albo nie wiem czego czy się to wie ![]()
Nie. Nie nudzi mi się nawet wtedy, gdy robię coś mniej ciekawego (gotowanie, sprzątanie), bo mam wtedy głowę zajętą całkiem nieraz ciekawymi myślami.