Czy Wam się kiedy nudzi?

? :thinking: Bo mi się niestety nigdy nie nudzi. :roll_eyes:

Czasem lubię się nudzić

Czasem, jak sasiednia sardynka w podroznym fotelu obok z namietnoscia studiuje jakąś grę, a ksiażka na podroz okazuje sie byc nieco nudnawa?

_ / _ _ _ _ / _ _ _ _ _
Gdy przy piecu się natrudzi

Lepiej palindroma rozwiąż a nie się nudą zajmujesz … :stuck_out_tongue_winking_eye:

Świetny palindrom! :+1:t4:

Jak się pomarudzi, to nikomu się nie nudzi…

Nigdy.
Po raz ostatni,chyba zaraz po 8 klasie…Ale to tylko 2 chyba, tygodnie :innocent:

Jednostka siły części nogi,
stan leniucha to błogi.

Nie mam na to czasu :slight_smile:

Co to jest nuda?

Nie wiem. To chyba zależy od wychowania albo nie wiem czego czy się to wie :thinking:

Nie. Nie nudzi mi się nawet wtedy, gdy robię coś mniej ciekawego (gotowanie, sprzątanie), bo mam wtedy głowę zajętą całkiem nieraz ciekawymi myślami.