Czy wasz smartfon pokona mój smartfon?

A jeszcze 9% czyli co najmniej godzina.
Motorola g8 power. Tani, budżetowy ale jakże praktyczny telefon dla zwykłego Janusza chcącego tego co najważniejsze. Gadania, smsów i internetu.

3 polubienia

Czyli ze ekran jest wlaczony lacznie13.5 godziny od stu procent baterii?

Tak. Od naładowania do 100%.
Wifi/Opera/Whatsapp. Jak odpalę w tle Spotify albo inną apke to czas też skraca się o ok. 1,5h co jest dobrym wynikiem.
Ekran na 70% jasności.
Na grach, LTE albo nawigacji pewnie poszłoby dużo szybciej ale to oczywiste.

Opera tu tylko 6h bo dopiero wczoraj ją zainstalowałem.

1 polubienie

Podłączam do ładowarki przy 6%. Ekran - 14h i 15 min.
:muscle:

2 polubienia

Pokona bo mam taki sam tylko nowszy.:grin:

2 polubienia

Po kona ...

4 polubienia

Hahahaha :joy:

1 polubienie

10h24m zostało 5h31m większość czasu na gps.

1 polubienie

Ale czy te pozostałe 5h będziesz w stanie być na aktywnym ekranie ?

Pamiętaj że GPS żre baterię. Prawdopodobnie wytrzymał by jeszcze z 3-4 h ma 41% baterii. Jako że używany w samochodzie to jasność na 100%

2 polubienia

Nic dodać nic ująć
:+1:

1 polubienie

Następny mój telefon to będzie A52 samsunga.

3 polubienia

Ale dziwne że ten ekran ci się nigdzie nie wypala.

Ja się zastanawiam nad Realme 8

1 polubienie

To mit z tym wypalaniem.

1 polubienie
1 polubienie

Przestań czytać.

U mnie Kruger po naładowaniu do 100% trzyma do 3 dni, zostaje ok 5% wtedy pod ładowarkę lub powerbank Kruger :stuck_out_tongue_winking_eye:20 000 mAh, telefon 20 dni po gwarancji 2 lat i wysiada mikrofon, i bateria pewno też się kończy, przedtem trzymał ok 5 dni. Tylko rozmowy, SMS, pogoda bo praca klimatyzowana w terenie, nieraz góra 20 min internet w pracy by poszukać potrzebnych danych do zamówień. Po pracy zapominam że mam telefon, jak nikt nie dzwoni prócz budzika

1 polubienie

Korzystacie że smartfona w czasie ładowania czy czekacie aż się naładuje i dopiero wtedy?

Na kablu jak gram,wtedy bateria szybko leci. Jak czytam i piszę to nie. Dziś jestem od około 9 w necie cały czas a bateria w tej chwili 68%.
Telefon mam taki jak Ty tylko 9.

1 polubienie