czy Waszym zdaniem w każdej szkole powinien być pies na etacie?

zainspirowane TYM newsem.

1 polubienie

Po co pies? Kot powienien być!

3 polubienia

Tylko jeden uczeń to miał? To gdzie problem? :shushing_face::crazy_face:

1 polubienie

dobrze, ze nie nauczyciel…

3 polubienia

Na etacie to może przesada, ale coraz młodsi zajmują się dilerką, bo łatwiej uczeń-uczniowi, w szkole niż dorosły doza terenem szkoły.
A przypadek, że poproszono o policyjnego psa miał już miejsce kilka lat temu w jednym z podpoznańskich gimnazjów. Wtedy jeszcze, zanim otwarto wskazany przez psa plecak, do szkoły zostali “poproszeni” rodzice delikwenta.

5 polubień

Uczniowie są dilerami, tak to wygląda.
Gimbaza jara na potęgę. Nauczyciele nawet tego nie widzą. Może powinni być przeszkoleni z objawów. I wtedy pies nie będzie potrzebny, tylko czujne oko nauczycieli.

4 polubienia

Pies? oświata by nie zarobiła na ćpanie dla psa. Nie wiem czy wiesz że one są tym karmione i po prostu wynajdują to od czego są uzależnione.

3 polubienia

Nie można uogólniać, bo gdyby tak było, to nie sprowadzono by do szkoły psa, o którym pisałam. Przeszkoleni w większości są, ale co innego objawy “brania” a co innego odszukanie działek do dilerki.
Psa nie zastąpią.

Wiem, niestety. Koleżanka miała takiego psa, który wąchał na poznańskiej Ławicy (lotnisko). To był piękny i mądry pies, ale uzależniony.

2 polubienia

Dzięki temu one odszukują narkotyki. Nie uważasz że to okrutne?

Wiadomo ze to nierealne.
Ale za to w kazdej szkole powinny sie odbywac naloty policyjne.I to tak regularnie jak tylko sie da.

Za mało widzą.

Wiecie co? To już był problem, gdy moje córki do szkół chadzały. Rocznik; 77 i 80.
Do tego dochodziła dilerka z jumy, czyli sprzedaż artykułów ukradzionych w niemieckich marketach. I początki tzw fali.

1 polubienie

w 80 latach juma? Mnie się wydawało że juma po 89 ruszyła. do 89 roku byliśmy takimi pokrzywdzonymi w oczach europy.

To daty urodzenia moich córek.

aha no to tak. Tu masz racje.

1 polubienie

Stare baby już są. Tylko ja ciągle młody. :sunglasses:

1 polubienie

hahah no wiesz są młodsze ode mnie choć niewiele.

1 polubienie