Czy wierzysz?

… w istnienie tajnego światowego rządu decydującego o losach naszej planety?

Jak się okazuje, w tę teorię spiskową wierzy co czwarty Polak, z przewagą – jakże by inaczej – wyborców PiS i Konfederacji.

1 polubienie

Co to za brednie znowu???
Czy to forum musi zlizywac każde gówno i teorie spiskowe jakie sie wynurzą w necie?
Nie,nie wierze ale dzieki internetowi jest mnóstwo ludzi którzy padają ofiarą takich bredni i znacznie wiecej takich którzy w ten sposób"zaprowadziliby swój porządek".I byc moze w lwiej częsci to ci sami…
Kiedys,jeszcze w UPR zetknąłem sie z innym nieco podejsciem.Tam byla mowa o,cytuje,“spadkobiercach miedzynarodówki socjalistycznej”.
Traktowalem to jako skrót myslowy nacechowany pewna zlosliwościa wobec ue.I z pewnością dużo w tym racji bo lewica nigdy inna nie będzie.
Ale zeby od razu robic z tego jakiś"rząd"…To juz jedynie mogą wielbiciele tanich horrorów tak precyzować swoje wynurzenia aby trafily pod strzechy.

2 polubienia

Oczywiście, że nie.

1 polubienie

Żadnych dowodów na istnienie czegoś takiego nie ma, więc optuję za taką takim właśnie stanem rzeczy. Jednakowoż na nieistnienie również brak dowodów, więc cały problem sprowadza się do wyboru wersji bardziej odpowiadającej osobistym przekonaniom.

4 polubienia

@collins02 – to nie są brednie, znam osobiście kilka osób, które maja takie poglądy. Ot choćby były korepetytor mojego syna, osoba wykształcona, o dużej wiedzy, oczywiście pisowiec. Wierzy w “rząd światowy” , “depopulację ludzkości”, “dzieło szatana” i inne tego typu bzdury.

3 polubienia

Są 2 takie stowarzyszenia. Facebook i Google :wink:

3 polubienia

Trzy, kolego, zapomniałeś o YT.

2 polubienia

Rozumiem co chcesz powiedziec ale to są wlasnie brednie.Jedne z najgorszych.A Ty piwinieneś takze zrozumiec,co ja chce powiedziec…
Najpierw czytam ze Iga to moze byc facet,teraz to…Nie chcialbym aby to miejsce stalo sie Faktem lub super expresem :exploding_head:

1 polubienie

Dlatego spytał,“czy wierzysz”…

1 polubienie

@collins02 a czy Ty musisz sie jak niebieska mucha na wszystko rzucac?
Owszem w zachowania typu anonimowosc tlumu, mafie i zbiorowe zludzenia to wierzyc nie musze, to jest.

2 polubienia

masoni, cyklisci i wegetarianie :exploding_head: :exploding_head: :exploding_head:

2 polubienia

A dlaczego nie?
Potem w innym pytaniu napiszecie,“jakosc a nie ilość”,tak?I to bedzie w zgodzie z poczuciem jakosci?
Mnie doradzasz ignorowanie a sama piszesz odpowiedzi na kazde pytanie o poziomie ktorego wstyd sie wypowiadac…
Ale ok. Rób sobie z tego chlew jak Ci pasuje.
@Bingola,to akurat nie do Ciebie.

obowiazek wskazuje czasem Cie po pietach podrapac :joy:
wiara przenosi góry

1 polubienie

Yt należy do google chyba.

1 polubienie

sprawdzic sie da pod wzgledem wlasnosci
ale popatrz na pakiety wiekszosciowe

Na pewno nie wygląda to tak, jak to widzimy. Kraje (przywódcy) które idą na samowolkę sa zwalczane. Nie ma “wolnośći”, są ludzie którzy czuwają nad całością.

Nie ma ludzi czuwajacych nad wszystkim naraz na całym świecie.

1 polubienie

A Anioł stróż tjo ktjo?

2 polubienia

Jak stróż, to dozorca, czyli tyż cieć… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

@birbant :white_flag: