Czy wiesz że nasz rząd nas truje i cofa daleko w tył jeżeli chodzi i poprawę klimatu?

No przecież wiem. Ale moze byc taki kataklizm który przeżyją tylko ludzie w schronach i co wtedy?

Dobrze, że w tym okresie czasu nie cofa nas do przodu. :rofl::rofl:

3 polubienia

Wtedy myślisz co zeżreć (lub kogo) a nie czym palić.

1 polubienie

Wiem. No i co z tego, że mnie szlag na to trafia !?
Ta cholerna kasa i brak wyobraźni + egocentryzm ! :rage:

1 polubienie

A ten węgiel importowany z Rosji na dodatek…

1 polubienie

Ogien to podstawa nawet w afryce wśród czarnych murzynow, wolisz jeść surowe mięso czy usmazone na oleju

To zupełnie niemożliwe! To potwarz!

Węgiel jest bardzo zdrowy więc energia powinna być z węgla. Na dowód przypomnę tylko, że jak coś wam zaszkodzi i macie problemy z żołądkiem, to węgiel się bierze i po problemie. Węgiel zdrowy jest i basta! :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

Po apokalipsie zrobisz ogień z drzewa i opon.

Ale jak znajdziesz góry węgla zwiezione z Rosji to wybierzesz wegiel a nie gałązki no nie xd

Nie dożyjesz tego momentu. Udusisz się wcześniej smogiem idąc do roboty w maseczce. Zaraz po śniadaniu z plastikowego pieczywa.

1 polubienie

Sralalala kataklizm może zdażyć sie w każdej chwili, a było już mówione że to nie węgiel robi smoga

Co Ty piszesz? Po Apokalipsie nie będzie nic nawet kamienia na kamieniu, a Ty masz wizje co do polowań…na kogo lub na co? Palenia ognisk? Czym, jak nie będzie drzew.
Co z tego, że przeżyje, a jak wyjdzie ze schronu to dozna szoku.

2 polubienia

Wtedy człowiek poczuje prawdziwa wolność, zero nakazów i zakazów, wszy stko zależy od twoich decyzji. Chodzi mi o kataklizm… Bierzecie wszystko tak doslownie

No węglem właśnie XD tym z Rosji.

@birbant .No jak ziemia nie jest plaska,wczoraj polozylem poziomice na ogrodzie i pokazala mi idealny poziom,a na kuli by sie chybotala )))

3 polubienia

Na jedno wychodzi, czy to Apokalipsa, czy kataklizm tu i tu masz przesrane.
I nie wiem co Cię tak cieszy.

1 polubienie

Taa, a kopać ten węgiel będą wykałaczką.

2 polubienia

Ile można żyć w tym świecie który dusi cię coraz bardziej z każdym dniem. To była by przygoda

Przeciez już go zwozimy

Nie wciągniesz mnie w sobotę wieczór w polityczne dyskusje.