Czy wilk zawsze jest zły?

CO (d=t)

4 polubienia

Może od dziś tak będzie z kontem bankowym - po odświeżeniu jest coraz więcej. :thinking:

3 polubienia

Nie przywiązuj się do tej myśli…

1 polubienie

Żeby się nie rozczarować nie lecę jeszcze żeby to sprawdzić. Ale kto wie, kto wie…

Ty jeszcze wierzysz w cuda??? :astonished: :wink:

Tiaaa, dlugu chyba…

Może to jakiś szalony pomysł informatyków, który wymknął się spod kontroli? :upside_down_face:

2 polubienia

Ciii, bo Cie admin zbanuje za herezję. Pol nocy nie spal, testowal a tu taka niewdziecznosc?

3 polubienia

To forum jest jakieś takie samozmienialne. Lepiej się do tego przyzwyczaj :wink: :smiley:

1 polubienie

Super są te zmiany. :heart_eyes: Teraz to dopiero jest forum. Takie funkcjonalne. Takie przyjazne dla użytkowników. Re - We - La - Cja!

1 polubienie

Lizus! :stuck_out_tongue: :smiley:

1 polubienie

Skąd! Wyrażam tylko swoją opinię. :innocent:

Ależ oczywiście koleżanko. Jest to zresztą opinia nas wszystkich :joy: :joy:

1 polubienie

Jak to dobrze, że ktoś się o nas troszczy oraz myśli, co zrobić żeby się lepiej pisało na forum tym. :grin:

1 polubienie

Dzień bez podlizywania się jest dniem straconym. Na cześć troskliwości i pomysłowości admina: hip hip
Huraaaaa!!!

2 polubienia

A ja upiekłam ciasteczka i lecę robić kawę. Mam mleko i cukier w kostkach, sypki oraz brązowy. Mleko może być bez laktozy. :grin:

2 polubienia

Po co Ci tyle cukru? A cukier z wanilią masz? A cukier puder?
Tylko mi nie mów, że nie masz, bo byłoby to niesłychane niedopatrzenie.

Czasami zdarzają się goście, którzy słodzą kawę. Jako wzorowa pani domu, staram się żeby wszyscy czuli się u mnie komfortowo. :smiling_face: Cukier waniliowy chyba mam. Puder kupię jutro z samego rana. :saluting_face:

Co Wy z tym ciastem i kawą? Otruc biedaka chcecie?
Admina to sie karmi porzadnym skruszalym stekiem i do tego lekko schlodzona wódka belveder :rofl:

2 polubienia

homofon ćwiczebny:

Każdy z nas tu bardzo rad,
mamy xxxx, więc będzie xxxx.

Można sobie jeszcze tu pohomonizować i poaanagrować. Ale to zostawiam dla innych…

2 polubienia