Czy wy też uważacie że powinno się brać przykład z tej pani?

Prawidłowa reakcja na pranie mózgów?

Nieprawidłowa. Jestem zniesmaczony i zażenowany. Nawet, gdyby to było reżyserowane.

5 polubień

Mnie to śmieszy.

Mnie nie śmieszy. Czuję się nieprzyjemnie po obejrzeniu filmiku.

2 polubienia

Nieprawidlowa. agresja nie jest dobra nigdy

3 polubienia

Jeśli ktoś na tym filmiku ma wyprany mózg, to ta pani. Nikt zdrowo myslący nie posunąłby się do agresji w takie sytuacji.

4 polubienia

Nic nie usprawiedliwia przemocy. Słowa maja większa siłę.

4 polubienia

To stara sprawa - o ile dobrze na telefonie widze i pamietam zdarzylo sie to 15 lipca w Brazylii, gdzie wiele rzeczy jest mozliwych.
Kaznodzieja ow niejaki ksiadz Rossi jest uznawany za jednego z czolowych przedstawicieli ewangelizmu wojujacego - odprawial msze dla 50 000 osob. Kobitka ponoc bipolarna. Pytanie czy byla w fazie euforycznej czy miala depresje?

1 polubienie

Ona bipolarna. I chyba odpowiednio nie jest leczona.

1 polubienie

Nie jest rezyserowane. Napisalam o co z grubsza chodzilo. Pare kadrow wycietych z kontekstu

1 polubienie

Kaftan.

1 polubienie

Kto i czemu wyciął?

Gdyby miała nóż, kaznodzieja mógłby skończyć, jak Paweł Adamowicz.

1 polubienie

Z tej mszy byla pelna transmisja, jak zreszta z wiekszosci duzych, polowych prowadzonych przez Rossiego. A wycieto tylko moment kiedy kobieta atakuje ksiedza, tworzac “virala”. Historia potoczyla sie dalej, ksiedzu nic sie nie stalo, poprowadzil msze dalej, na droge sadowa nie wystapil. Kobieta jak pisano bipolarna zostala oddana pod opieke rodziny. Zdaje sie, ze pierwotnie nawet jej nazwiska nie ujawniono, dopiero jak zaczela sie leczyc sama na to wyrazila zgode.

1 polubienie

Gdyby miala noz, to ochrona by jej nie przepuscila. Wczesniej bylo widac jak przechodzi miedzy bramkami.

1 polubienie