Czy wyłapałem jakieś fluidy o tym teleturnieju "Jeden z dziesięciu?

Mogę żałować, że p. Zbigniewa nie poznałem wcześniej osobiście, bo razem zmienilibyśmy świat, ale widocznie tak miało być, a teraz może on mi pomagać z jego wymiaru, a odejść z tego świata i tak odchodzimy.

https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,26921678,odnaleziono-cialo-zaginionego-uczestnika-teleturniejow-tvp.html

Możesz przestać grzebać w cuzych grobach i nieszczęściach podpierając sie doniesieniami szmatławców ?
Taki z Ciebie wszechwiedzacy, ze aż potrzebujesz pomocy, żeby zmienić ziemską powłokę na astralną?

O tym evencie donosiła TVP, w tym w programie “Alarm” kilka dni temu.

Lubię chodzić po najmniejszej linii oporu, oraz jak główną robotę za mnie wykonają inni, choć dopuszczam, że jednak tę główną robotę i tak będę musiał wykonać sam, i jestem z tym pogodzony.

Jeśli napisał:

“Nie czekajcie, ja nie wrócę, nie spieszcie się, ja poczekam…”

to najwyraźniej świadczy, że był przekonany o istnieniu życia po życiu, co nie powinno dziwić, jeśli dużo czytał i przeczytał. A jeśli był o tym przekonany, to nie zabił się, lecz kombinował z uzyskaniem nowych, mocniejszych właściwości i możliwości poprzez pozbycie się nieharmonijnego, patologicznego ciała ludzkiego… Dodam, że p. Zbigniew Opioła jest dla mnie osobą bliską.

TVP to też szmatławiec.

1 polubienie

Jest taki neutralny politycznie program “Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie” na TVP3, o poszukiwaniu zaginionych. Nie można mu nic zarzucić.

program dość tendencyjny.

Istnieje cos takiego jak prawo do swobodnego zaginiecia, jesli nie masz zadnych zobowiazan prawnych, nie masz obowiazku chciec kontakt z rodzina czy dotychczasowymi znajomymi utrzymywac. W USA to zdaje sie poszlo dalej, bo i problemu ze zmiana imienia i nazwiska problemu nie ma. Takie programy robione na zkecenie “zrozpaczonej rodziny” czesto to prawo naruszaja. Pod tym wzgledem skuteczniej i lepiej dzialaja wywiadownie czy organizacje typu Itaka.

1 polubienie

u nas też tak jest.

1 polubienie

Powodów, dla których p. Zbigniew postanowił zabić swe ciało, może być więcej. Może uzyskał jakąś specjalną wiedzę, świadomość, choć może nie trzeba wykluczyć zawodu miłosnego.

Mozesz przestac zachowywac sie jak hiena cmentarna?

Masz żenująco niską wyobraźnię, prymitywne podejście do różnych możliwości.