Czy wzorując się na Andrzeju Dudzie możemy śmiało powiedzieć, że

7 polubień

No przecież Matka Boska i Pan Jezus byli Polakami.

5 polubień

@joko koleżanko, jak się dziś czujesz? Lepiej?

1 polubienie

Jestem chyba już zdrowa, ale taka słaba, że chodząc ściany się trzymam :wink:
Dzięki za zainteresowanie :cherry_blossom:

5 polubień

Minie. Trochę okładów ze swego chłopa przyśpieszy wyzdrowienie. :roll_eyes: :innocent:

2 polubienia

Tego sposobu nie znałam. Muszę wypróbować :blush:

1 polubienie

Hehe! Ja tak z własnego doświadczenia. :blush:

1 polubienie

@birbant Masz chłopa??

2 polubienia

Aktualnie, ani chłopa, ani baby. Z tem, że ten pierwszy do niczego potrzebny mnie nie jest. :grinning:

3 polubienia

Oj, to Ty się nie znasz. Zapewniam Cię, że o wiele fajniej jest mieć chłopa niż babę :sunglasses:

1 polubienie

W tem zagadnieniu, jednakowoż, upierał się będę, że baba lepsza. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Po raz pierwszy chyba mamy różne zdania ale czymś się przecież trzeba różnic, co nie? :wink: I to nawet nie tylko zdaniem. :sunglasses:

1 polubienie

Że się tak wyrażę, są to różnice przypasowane do siebie. :kissing_closed_eyes:

1 polubienie

Rozgryzłeś już tego drugiego ptaszka? Bo ja tak :blush:

1 polubienie

Ależ paskudny offtop robicie!

3 polubienia

Sorki :cherry_blossom: :raised_hand:

1 polubienie

Koleżanko @joko proszę się nie przejmować jojczeniem Bingoli. Zapewniam, że u niego możemy rozrabiać, jak pijane zające w kapuście… :smiley:

2 polubienia

Nie rozgryzłem drugiego ptaszka. :sunglasses:

1 polubienie

A czy w ostatnich latach polski kler słuchał Watykanu?
Co do Adriana - traci ostatnio nerwy. Polexitu jeszcze nie będzie ale budżetu też nie. Księża będą musieli wychodki drewniane święcić. Na inne nie będzie hajsu.

2 polubienia

@Devil to jest Polexit małymi kroczkami. Czy wiesz, że w tej chwili z takimi ustawami prawnymi NIE PRZYJĘLIBY nas do Unii? Wypowiedzi zarówno Dudy jak i jego mentora Kaczyńskiego są coraz bardziej konfrontacyjne i niczego dobrego nie zapowiadają. Czy 4 lata temu ktoś pomyślał że Prezydent będzie łamał konstytucję? Że rząd nie będzie respektował wyroków TK i sądów? Zamiast tego bredzili “nie straszcie PiSem!”
A teraz? Zobaczcie tę hołotę, która pis wysłał do parlamentu europejskiego, przecież to jest tragedia! Czegoś takiego nie było od czasów komuny!

5 polubień