Czy Ziobro będzie następcą Kaczyńskiego?

Dziś rano w moim radiu eksperci różnej maści analizowali obecną sytuację polityczną, padło stwierdzenie, że “Kaczyński jest zakładnikiem Ziobry” i ogólnie że Ziobro młodszy i sprytniejszy i że zapewne odbierze prezesowi władzę i elektorat…

PiS gnije od środka.

2 polubienia

nie jestem ekspertem
Ziobro? gra na zasadzie popierajmy naszego szeryfa

ryba od glowy kolego

1 polubienie

Gdy tej głowy zabraknie, to pacynki pozagryzają się wzajemnie.

1 polubienie

mam nadzieje

1 polubienie

Oj, to się wtedy nadzieje… :grinning:

1 polubienie

zarloczne piranie bez dozoru?

Beztalencia polityczne.

Kennedy`ego raczej.

tanie cwaniaki
ale sukinkot ziobro bywa przekonujacy w kwestiach linczu

1 polubienie

Wiadomo że Ziobro chciałby wygryźć karła. To jeden z najgroźniejszych pitbullów zjednoczonej prawicy.
Ale to dopiero po śmierci wodza. I jego kanonizacji XD

1 polubienie

g zawsze bedzie smierdziec kloaka

2 polubienia

Całkiem poważnie nasuwają mi się skojarzenia z komuną. Kaczyński to odpowiednik Stalina, Ziobro - to Beria. Pierwszy zmarł w swoim łóżku, drugiego rozstrzelali jego poplecznicy. Byc może u nas nie będzie tak krwawo, ale nie miałbym nic przeciwko. Byle zniknęli oni na zawsze z polskiej polityki w wiecznej niesławie.

Tak daleko w tych porównaniach bym nie poszedł, choć analogie są widoczne.
Widać też wyraźnie, że Ziobro zrobi wszystko, aby przejąć władzę, gdyby zabrakło Kaczyńskiego. Z tym, że w samym PiSie ma wielu oponentów i jest tam kilku takich, co mają podobne zapędy. Ale pierwszą ofiarą może być Morawiecki. Tylko, że on to wie i też się odpowiednio ustawia. Jest jeszcze bardzo ambitny Kurski.

Może być jeszcze ciekawiej, niż w .Nowoczesnej, gdzie aniołki Ryszarda jego samego wygryzły. :grin:

2 polubienia

Obyś nigdy nie żył w ciekawych czasach, to jest jedno z najlepszych życzeń dla kogoś, komu dobra szczerze życzymy. .

1 polubienie

A powiadają, że to nuda zabija … :wink:

2 polubienia

nie porownuj Berii z Ziobra

1 polubienie

nuda? dozowana oszczednie zabija ma raty

1 polubienie